5800 a Dosya Eklerken Hata!!!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Msaglik

Msaglik

Üye
    Konu Sahibi
Telefonuma müzik vb. dosyaları aktarırken kapasite boş olduğu halde dolu diye uyarı vererek aktarmayı yarım bırakıyor. Halbuki hafıza kartınde yeterli yer var. Şöyle birşey daha var usb kabloyu çıkarıp tekrar taktığımda tekrar boş olduğunu gösteriyor. Nedendir bilen varmı ?
 

OğuzcanAbi

Üye
virüs olabilir
veya yüklediğin bişeyden kaynaklanıo olabilir
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt