5700 XM açılmama problemi

Sponsorlu Bağlantılar

5700ı Note 3e ek telefon olarak almakta iyi etmiş miyim ?

• Kullanılan toplam oy
    2
atavba20

atavba20

Üye
    Konu Sahibi
5700 XM açılmama problemi
arkadaşlar internetten aldığım telefona yeni pil almama ve uzun süre şarjda tutmama rağmen sadece şarj takılırken üst tuş ışıkları ve ekranı titrek bir şekilde aydınlanıyor eğer on off düğmesine basılı tutarsam ekran beyaz olup tekrar kararıyor ve devam ediyor hard reset tuş kombinasyonu çalışmadı ara kablosu olmadığı için pcye bağlamakta sorun yaşıyorum zaten bağlasam bile hangi programlar gerek bilmiyorum android değil ki bu odinle telefonu delirtesin :smdance: yardımcı olacak biri varsa yada ankara içinde bununla uğraşacak telefoncu bilen varsa şimdiden teşekkürler

ek olarak normalde bp-5m olan bataryası yerine bp-6mt batarya taktım voltaj değeri aynı mili amperi fazla diye ancak bunun bir etkisi olacağını pek sanmıyorum

Son düzenleme:

MaxipmaN

Üye
20liralık pilden hayır gelmiyor,düzgün birşey alsan telefonun fiyatından pahalıdır sat gitsinn

atavba20

atavba20

Üye
    Konu Sahibi
Güvendiğim telefoncudan almıştım hocam pil kaynaklı mı bilmiyorum yarın servise verecemde malum ögrenci adamız bütçe sarsılacak

nbp75

nbp75

Üye
hocam eğer pili değiştirmeden önce düzgün çalışıyorduysa %90 o sorun pille alakalıdır. pili değiştir büyük bir ihtimal çözülür diye düşünüyorum.

atavba20

atavba20

Üye
    Konu Sahibi
hocam hepinize teşekkürler telefonun temas yerinde bir sıkıntı varmış 1 dakikada çözüldü telefoncu tarafından

Üst Alt