56k


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

snrers

Üye
    Konu Sahibi
maxicepi 56k baglantıda acamıyorum neden
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bağlantı ayırt etme durumu olacağını pek sanmıyorum ama bölgesel bir sorun olabilir.. :wacko:
 

_GiTaRisT_

Üye
bencede bölgesel bi sorun olmalı..
 
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
wala ben son bi aydır adsl kullanıorum ondan once 145ti sitede bi sorun olmaz muhtelemelen baglantı ayarladında bi sorun vardır güvenlik ayarlarındada olabilir ;;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Hhk78
Cevap
9
Görüntüleme
141
ömer talat katı
ömer talat katı
Cevap
0
Görüntüleme
125
ömer talat katı
Efe Yakup Karahanlı
Cevap
6
Görüntüleme
133
Efe Yakup Karahanlı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt