550 TL War Hangi Dokunmatik Telf. Önerirsiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
elmas14

elmas14

Üye
Bütçene uygun en güzel telefon Samsung S5660 GIO'dur. Aradığın herşeyin fazlası bu alette mevcut :) .Kapasitif Bir dokunmatik ekran,800 Mhz Hıza sahip işlemci ,170 Mb Küsür Ram'e sahip ..... daha sayacak çok şey var fakat bunları sen araştır Bir çok yeri araştırdıktan sonra bu telefondan başka marka veya model düşünemeyeceksin :) ...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
5800 al :ehe:D
tabikide şaka yapıyorum.galaxy mini,fit,gio ya bakabilirsin.birde son günlerde huawei ideos x5 diye bi modelden söz ediliyor,onu da inceledim o da fena degil.markası belki türkiyede çok tanınmıyor olabilir ama güzel bir cihaz.

fireman87

fireman87

Üye
X5 varken gio almak biraz ilginç olur, o fiyata alabiliceğin en iyi telefon diyorum sana araştır istersen biraz :oke:

61semih

61semih

Üye
galaxy gio işlemcisi ve ekran çözünürlüyüne + olarak android yeter zaten almak ıcın

Masha

Masha

Üye
Konu bayağı önceden açılmış 2010 larda :) bende yorum yapim bare . Lg optimus me al derim android 2.2 işletim sistemi, tasarım ve kalite açısından iyi telefon fiyat konusundada söylediğin fiyatın altında bir fiyatı var.

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Kesinlikle samsung galaxy gio :oke:

Ocean258

Ocean258

Üye
LG optımus me tavsiye ederim.. kendım kulladım gayette memnundum.tasarım olarak hız,şarj,ekran kalitesi ve parlaklıgı gayet ıyı, ses olayıda guzel son sese getırdıgınde bozuk cıkarmıyor sesı cogu telefon gıbı,smartphone almak ıstıyorsan fiyat ve ozellık olarak en ıyısı optımus me bence bı bak.

Tek şey Basket

Tek şey Basket

Üye
C5-03 e bak istersen

tulkas

tulkas

Üye
Kardeşim parasına göre hem ucuz hem kaliteli S8500 Wave you tube'den izlersin videoları.. İkinci veya sıfırını bulursun düşün 450 tlye 1ghz telefon..5800 almanı önermem

----------Eklendi @ 19:36:52 ---------- Yazıldı @ 19:34:03 ----------

Samsung S8500 Wave veya IPhone 3 Gs'ye bulabilirsen alacabileceğin en iyi telefon bunlar kanımca..İyice araştır videolarını izle kardeş sonra pişman olma

levasinay

levasinay

Üye
arkadas konuyu acalı 8 ay olmus 10 kere almıstır alacağını :D

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Gio al bende alıcam farkettimde tüm Monteciler yeni telefon alıyor :D bende dahil

Kingmortall

Kingmortall

Üye
samsung galaxy gio

blackaid

blackaid

Üye
galaxy551 fit gio

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
konu 5800 devrinden kalma.. Adam o günden bu güne 40 tel değiştirmiştir.. hâla tel öneriyonuz..

• Beğen
Tepkiler: onurgunay35
__xXx__

__xXx__

Üye
bence 50 tl daha koy c6*01 al

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Monteyi symbianı salla o fiyata en iyi telefonu söyleyeyim mi huawei ideos x5
Adını duyunca çekinme:naughty:Aslında 3g modem ve t10-t20 gibi telefonlarının üreticisidir
Özelliklere gelince 5 mp kamera flashlı,Android 2.2-2.3 yapabilirsin-Android Market-Slide Me vs. market olduğu için uygulama sıkıntısı çekmen imkansız:eheSesi mono hoparlör olmasına rağmen gerçektende tatmin edici düzeyde sesi var,bu arada tarayıcıda flash tabanı vardır...Videoları izleyebilirsin:good:
Eksilerini yazın demişsin:Bir kamera tuşu denklanşör(Nasıl yazılıyorsa:P:):ehe olsaymış iyiydi;ancak bu - bile sayılmaz
Sonra bana göre düşünüyorum görünüşü biraz daha arttıralabilirdi yinede güzel
Bana göre eksi ve artıları bunlar 550 tlye en iyi telefon budur desem yalan olmaz(h)

----------Eklendi @ 13:08:16 ---------- Yazıldı @ 13:07:24 ----------

Pardon ya konu hortladığını görmemiştim olsun misafirlere rehberlik olur :P: :ehe

umutku84

umutku84

Üye
galaxy gio yada ideos x5 düşünebilirsin

Türe

Türe

Üye
arkadaşım üstüne 50 lira daha koyup c6-01 alabilirsin hem boyutları küçük hem de kullanışlı :oke:

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
samsung galaxy gio derim fiyatı 500 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt