5320 ve simbian hakkında genel yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuzucuklarda

Üye
    Konu Sahibi
53 20 bir telefonum var simbian kullanmalımıyım telefonla ilgili bir çok sorunum var acaba simbian kurarsam bunları çözeblrmiyim simbian uygulaması varmı telefonum için neletr yapabilirim simbianla aşadaki sorunlarımı çözebilirmiyim veye alternatif yollarınız varmı

1) tema indirdim fakat sis dosyası olduğu için açılmıyor sanırım sisx e çevirmeliyim nasıl yapabilirim veya alternatif bi yol söylermisiniz

2)telefonda ofis uygulamaları var fakat kullanamıyorum yükseltme sürüm istiyor

3) örneğin mesajlar klasörüne şifre koymak istiyorum nasıl yapabilirim

4) telefon n gage destekli önerebileceğiniz n gage oyunları varmı

5) telefonun aynısından kullanan varsa daha ayrıntılı kullanmak için yapğabileceklerimi anlatabilirmi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected]maxicep.com mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt