5320 son güncelleme???


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
av.AK

av.AK

Üye
    Konu Sahibi
5.16 versiyonunu kurmuştum fakat mesaj yazmak işkenceye döndüğü için 4.xx yada çıktıysa üst sürüm yüklemem lazım. 5.16 düzeltildi mi yada daha üstü çıktı mı bilgisi olan varmı?+yoksa bile 4.xx serisini türkçe olarak yükleyemiyorum yardım edermisiniz
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
2
Görüntüleme
181
Yavuz Selim Baltacı
ccamalan
Cevap
2
Görüntüleme
678
fatihmenteş
Muhammed CR7
Cevap
11
Görüntüleme
1K
Muhammed CR7
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt