5250 kullanıcıları buraya baksın lüften !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EMRE0545

Üye
    Konu Sahibi
5250 kullanıcıları buraya baksın lüften !!!
arkadaşlar bugün telefoncuya gittim nokia 5230 almaya ama bana yeni çıkan 5250 yi önerdi çift hoparlör varmış ovi felan anlattı işte:ehe kararımdan vazgeçtim nokia 5250 ya karar verdim sizce önerileriniz nasıl gri rengine baktım müthiş bir havası var üstelik:d: iyi günler maxicep ailesi görüşleriniz bekliyorum :bye2:

SilentOne

SilentOne

Üye
iyi yapmıssın walla akıllı terih etmissin....

ozilato

Üye
Ben aldım telefondan memnunum ama sesini sonuna kadar açınca (playerda) hışırtı yapıyor. 1-2 derece kısman gerekiyor.

Pooodolski

Pooodolski

Üye
Dokunmatiği çok iyi. 5800dan daha iyi hatta. Mesaj yazarken zorlanmazsın. Konuşurken ses biraz kötü ama avea kullanıyorum ben ondan sanırım :) Kamerası 2mp ekranda iyi gösteriyor ama pcye atınca resimler kötü. GPS yok ama genel olarak iyi bir telefon.

OğuzcanAbi

Üye
5250 deişik bi tel =¨¤Í

Zegen

Zegen

Üye
arkadaşlar bugün telefoncuya gittim nokia 5230 almaya ama bana yeni çıkan 5250 yi önerdi çift hoparlör varmış ovi felan anlattı işte:ehe kararımdan vazgeçtim nokia 5250 ya karar verdim sizce önerileriniz nasıl gri rengine baktım müthiş bir havası var üstelik:d: iyi günler maxicep ailesi görüşleriniz bekliyorum :bye2:

ben alacaktım bi aralar 5230 fakat nokianın sitesinde pek yakında 5250 yazısını gördüm telefonu inceledim ve hayran kaldım... sonra almadım ama çünkü s^1 kullanıo die bi haber çıktı soğudum telden yinede karar senin :evet:

ONRCGN

Üye
sybıan 1mı kulaktan dolma bılgıler bakın nokia sıtesıne

crazydavid

Üye

2 hapörü var müzik çalarken bazan önden geliyor ama çok az geliyor bazende arka hapörlere geçiyor :yuru ndn oluo acaba

ed62

Üye
çok güzel çok iyi çalışıyor

secret_irem

secret_irem

Üye
bende dün aldım bu teli..cok beyenerek aldım..hala daha beyeniyorum..iyi yapmılşsın almakla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt