5230 e-posta??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ebruiel

Üye
    Konu Sahibi
5230 e-posta??
ben bu telefonu öğrenene kadar sizi epey rahatsız edicem galiba özür dilerim :)

hattım aveaya taşındı bugün ben de ilk iş e-posta ayarlarını yaptım.ama telefon sürekli e-postaya bağlı,böyle hem interneti hem de şarjı fazla harcar diye be sadece ben bakmak istediğim zaman bağlansın istiyorum ama ayarlarına falan girdim yapamadım bi türlü.yardımcı olabilir misiniz??

s_uzun

s_uzun

Üye
valla bende 5800 var ben o otomatik bağlantı sorununu aylardır çözemedim :D

ebruiel

Üye
    Konu Sahibi
bugün bi ara yapar gibi oldum ayarlara girip senkronizasyon saatine 12-12:30 arası dedim.saat 12ye kadar bağlantı kesildi,12de tekrar bağlandı ondan sonra da naptıysam koparamadım şu bağlantıyı :)

s_uzun

s_uzun

Üye
onu bende denemiştim saat 2ile 2.10 arasında ssenkronize et yapmıştım ama olmadı işin garibi 5800da e postayı kurduğunda ilk bi kaç gün bu sorun yok sonradan ortaya çıkıyo ve çok şarj harcıyo

ebruiel

Üye
    Konu Sahibi
en iyisi programı kaldırmak galiba :D

----------Eklendi @ 21:28:47 ---------- Yazıldı @ 20:53:17 ----------

nihayet bi yol buldum :) e-postaya girince araçlardan çevrimdışı ol diyorum.telefonu kapatıp açınca tekrardan bağlanmıyo,ama böyle de uzun sürüyo tabi telefonu kapat aç.onun yerine çevrimdışı olduktan sonra bağlantı yöneticisine girip bağlantıyı kesiyorum.yine de tam bi çözüm diil ama :) çünkü internetten başka bi yere girip çıksan bile gprs i açık görünce e-posta hemen yakalıyo bırakmıyo valla :) o yüzden her internete girdikten sonra bağlantı yöneticisinden bağlantıyı kesmek gerekiyo

s_uzun

s_uzun

Üye
sıkıntı ya ben kullanmayı bıraktım uğraşamam o kadar :D

ebruiel

Üye
    Konu Sahibi
valla bu sefer kesin çözümü buldum programı kaldırdım,ama telefonda tekrar kuramadım nedense.ben de forumdan setupını bulup onu indirip kurdum.şimdi çevrimdışı ol dediğim anda kesiliyo bağlantı :)

s_uzun

s_uzun

Üye
zaten bağlantı kesmede bi sorunum yok bağlantıyı kestikten sonra otomatik bağlanıyo bi süre sonra :D

----------Eklendi @ 16:12:50 ---------- Yazıldı @ 16:10:24 ----------

bide sanırsam profilinde telefonu güncellemeyi unutmuşsun 5300 yazıyo :D

ebruiel

Üye
    Konu Sahibi
benimkinde ben programı açana kadar geri bağlanmıyo :) programdan çıkınca da yine kesiliyo bağlantı.sen başka yöntemler aramaya devam et o zaman :D

güncellendi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt