5130 XpressMusic' in Müzik Çalarına Tema Nasıl Yükleniyor Please Yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

aragorn_99

Üye
Her türlü iddiaya girerim eko'yu ayarlamayı bilen 5130 dan daha fazla ses çıkarır

Hem ses istiyorsan Nokianın Md-9 ve Md-6 tipi hoparlörü var :)

Bu arada s40larda müzikçalara tema eklenmiyor demişsin 5130 s40 değil s60 önce işletim sistemini öğren bütün xm'ler s60 olur . 2.si 2 tane tema yükleyecem şimdi 2sindede müzikçalar teması var . Yükleyemiyorsanız dandiklik sizdedir :)

Bu 1.

Bu 2.

Ayrıca telefonun 5 tane daha müzik çalarlı teması var fakat sistem dosyası olduğu için pc'ye alamıyorum . İmkanım olsa onlarıda göstericem

Kapak yapmak için yeterlidir umarım

--------------- Ekleme ---------------

Ha ayrıca biz 10.10 a geçtik ovi map / ovi rehber / Ovi store siz daha onlara geçememişsiniz ... yazık bide 6303le dalga geçiosunuz

200 liralık telın heryerı tema olsa ne yazar :d::d:
ve o telı s60 sanan arkadasımcsana bı sır verım mı o tel s60 fln dııl bıldıın dandık s40 java desteklı bı tel :aha:

traBolic

traBolic

Üye
    Konu Sahibi
oradaki temaları aldım fakat şimdide bizim müzik çalar açılmıyor

epobaba

Üye
Her türlü iddiaya girerim eko'yu ayarlamayı bilen 5130 dan daha fazla ses çıkarır

Hem ses istiyorsan Nokianın Md-9 ve Md-6 tipi hoparlörü var :)

Bu arada s40larda müzikçalara tema eklenmiyor demişsin 5130 s40 değil s60 önce işletim sistemini öğren bütün xm'ler s60 olur . 2.si 2 tane tema yükleyecem şimdi 2sindede müzikçalar teması var . Yükleyemiyorsanız dandiklik sizdedir :)

Bu 1.

Bu 2.

Ayrıca telefonun 5 tane daha müzik çalarlı teması var fakat sistem dosyası olduğu için pc'ye alamıyorum . İmkanım olsa onlarıda göstericem

Kapak yapmak için yeterlidir umarım

--------------- Ekleme ---------------

Ha ayrıca biz 10.10 a geçtik ovi map / ovi rehber / Ovi store siz daha onlara geçememişsiniz ... yazık bide 6303le dalga geçiosunuz

abi 5130'u nasıl s60 yaptın sen yaa s40 serisi o.
ve bu telefonlara müzikçalar teması yükleniyo görmüştüm forumda oxycube programı ile ama tema bulamadığım için yükleyememiştim şu an 5610 xm var elimde

halitbaba46

Üye
5130 s60 olmus bizim haberimiz yok :D

F.c.B

F.c.B

Üye
o kim :D 5130 a s60 diyen :D telefondan anlıyo bide :D tema kavgası yapıyo burda :D o telefon s40 v3 kardeşim sen nasıl nokia kullanıcısısın :D ama telefonlarla dalga gecme gibi bi niyetim yok kaliteli tema vs media player skin istiyorsanız nokia x2-00 almanızı tavsiye ederim sürümü önemli değil dogru temeyı buldukdan sonra cok kaliteli media player skin var telefon icin... ayrıca 5130 xm gayet kaliteli bi telefon x2 yi görene kadar o telefondan almayı düşünüyodum ekolayzer ayarı yapınca 6303 den daha fazla ses cıkıyo diyen arkadaş önemli olan ses cıkması deqil ben hiç ekolayzer ayarı yapmıyım öküz gibi ses veriyo x2 önemli olan sesin taze ve kaliteli cıkması 5130 xm inde gayet kaliteli bi sesi var en ufak cızırtı duyamazsn aam 6303 de o yok... Bilginize =)

Üst Alt