5130 Erişim İzni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
traBolic

traBolic

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Malum Önceki Mesajında Müzik Çalarım Açılmıyor Demiştim TTPod Yükledim O Çalıyo Ama Erişim İzni Beni Deli Ediyo Lütfen Kesin Bir Çözümünüz Varsa Lütfen PaylaşıN

Teşekkür Ederim
 
traBolic

traBolic

Üye
    Konu Sahibi
ii de ben o gerekli açıklamalarda benim tele göre açıklama bulamadım ya yanlış yaparsam korkusuylada ellemedim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt