Haber 5.2″lik Rm-964 Kodlu Yeni Lumia Amiral Gemisi Göründü

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
5.2″lik Rm-964 Kodlu Yeni Lumia Amiral Gemisi Göründü
Nokia’nın Lumia ailesini 5″ civarında ekrana sahip yeni bir cihaz beklediğini biliyoruz.

Nokia World etkinliğinde Lumia 1520 ve Lumia 1320‘nin tanıtımından sonra 5″ ekrana sahip yüksek donanımlı Lumia bekleyenler hayal kırıklığına uğramıştı.
İlerleyen dönemde gelen haberler ise Nokia’nın Lumia 1520 donanımında Verizon adlı operatöre özel 5″ ekranlı Lumia 929‘u hazırladığını ortaya koydu. Tabi meraklıları da Lumia 929′un global versiyonu haberlerine odaklandılar.

5.2″lik RM-964 kodlu Yeni Lumia Amiral gemisi göründü

• Beğen
Tepkiler: sahte_suhte ve bulutsuzgece

plenken

plenken

Üye
Haber için teşekkürler...

Hagios

Hagios

Üye
Benim gibi 929 global bekleyenler için çok güzel bir haber :D Haber için teşekkürler.

IVI-Elia

Üye
Her güne yeni telefon

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: haber için

respection123

Üye
Bide bundan 10 yıl sonra çıkacak telefonları düşünemiyorum bile.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Çok güzel bir haber bu,teşekkürler

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu habere yapacak tek bir şey var ---> :smdance:

• Beğen
Tepkiler: sahte_suhte ve Hagios
Akhtoher

Akhtoher

Üye
:tşk: :disko:

merkel02

Kapalı Hesap
mübarek insan = Ali Kemal ağabey :)

alical33

alical33

Üye
ben 1520 ye devam kılıf aldım çinden bugün geldi kılıfı bile çok ince kendide geleydi bi artık :D

• Beğen
Tepkiler: m542tf
beats

beats

Üye
5.2" ise G2 deki gibi çerçeve kalınlığı 0 a yakın olabilir mi ? Bekleyip görelim güzel haber :tşk:

Invoke

Invoke

Üye
5.2" ise G2 deki gibi çerçeve kalınlığı 0 a yakın olabilir mi ? Bekleyip görelim güzel haber :tşk:

O LG'nin artistliği optimus gde de yapmıştı benzer reklamı thin bezel falan diye... Televizyonları da aynı şekilde çerçevesiz yapıp +2" yazıyorlar. Telefona da +0.2" olmuş =P Kendi adıma konuşuyorum, öyle bir tasarım beklemiyorum lumiadan ama şık bir cihaz olacağına eminim. =)

alical33

alical33

Üye
öyle ince Bi çerçeve olacağını sanmıyorum ama guzel Bi tasarım olacak muhtemelen

ÖEY

ÖEY

Üye
Valla boyutları önemli cihazın. 5.2" deniyor ama çerçeveyi inceltip ekranın boyutunu büyültürlerse o zaman alınır işte cihaz.

• Beğen
Tepkiler: sahte_suhte
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bu çıkacak telefon çift çekirdeklimi yada 4 çekirdeklimi olacak sizce

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
türkiyedede satışa sunulurmu peki

Üst Alt