+44 77 86205094 Facetime İçin Gönderilen Mesaj

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
farukbekl

farukbekl

Üye
    Konu Sahibi
+44 77 86205094 Facetime İçin Gönderilen Mesaj
Merhaba Arkadaşlar.
İphone 4s İos 5.1.1 kullanıcısıyım ve facetime yüzünden 25 lira zarara girmiş bulunmaktayım. :)
Telefonun arka planda +44 77 86205094 yurt dışına gönderilen mesaj dan dolayı.
türkcell müşreri hizmetlerini arayarak yurt dışı arama ve sms gönderme işlemlerini iptal ettirdim.
bu saatten sonra yurt dışı arama ve sms leri kapattıktan sonra hala mesaj gidermi.
yardımcı olursanız sevinirim.

Epple

Epple

Üye
Facetime icin sadece tek seferlik 1.25 TL gibi bir ucret aliniyor diye biliyorum ama, emin misiniz 25 TL'nin sadece facetime'dan gittiginden?

phasan

phasan

Üye
Merhaba Arkadaşlar.
İphone 4s İos 5.1.1 kullanıcısıyım ve facetime yüzünden 25 lira zarara girmiş bulunmaktayım. :)
Telefonun arka planda +44 77 86205094 yurt dışına gönderilen mesaj dan dolayı.
türkcell müşreri hizmetlerini arayarak yurt dışı arama ve sms gönderme işlemlerini iptal ettirdim.
bu saatten sonra yurt dışı arama ve sms leri kapattıktan sonra hala mesaj gidermi.
yardımcı olursanız sevinirim.

Face time kapat sende

farukbekl

farukbekl

Üye
    Konu Sahibi
Face time kapat sende

başkan facetime kapalı zaten.. gevey sim kullanıyorum. türkcell online işlemler uygulamasından faturaya bir bakıyorum gene yükselmiş. hatta 27 olmuş. bende sms hizmetlerini kapattım. sonra uçak modu yapıp tekrar normale dönüyorum baktım gitmemiş. sms hizmetlerini kapattıktan sonra.zaten mesajla işim olmuyor ki.

phasan

phasan

Üye
başkan facetime kapalı zaten.. gevey sim kullanıyorum. türkcell online işlemler uygulamasından faturaya bir bakıyorum gene yükselmiş. hatta 27 olmuş. bende sms hizmetlerini kapattım. sonra uçak modu yapıp tekrar normale dönüyorum baktım gitmemiş. sms hizmetlerini kapattıktan sonra.zaten mesajla işim olmuyor ki.
Birde buna bak acik mi genel ordan ag ordan uluslararasi bak acik mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...