4 gündür bana kene yapışmış, yeni fark ettik..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
4 gündür bana kene yapışmış, yeni fark ettik..
Merhaba arkadaşlar. Dört gün önce arkadaşlarla Küçük Çamlıca Köşklerine gittik. Ondan sonra boğazımda bir şey fark ettim, elledim ama yara kabuğu gibi geldi. işte 4. gün sınıftayım benim arkadaşlar boğazıma baktı orada bir şey var dedi bende ne var dedim yara mı dedim, onlarda güneşin altında baktılar, oynadılar biraz. bi anda olum bunun ayakları var bu kene demezler mi... o an onu duyduktan sonra piskolojim bozuldu halsizleşmeye başladım. kendi kendime gülmeye başladım. sonra bizimkileri aradım hemen arabayla gelip hastaneye götürdüler. keneyi çektiler aldılar besleyecektim ama çoktan çöpe atmışlardı. sonra kan verdim 3 gün sonra tekrar kan vereceğim. kan değerlerim biraz kötü çıkmış. Kenede ne kadar şanslı, tam boğazıma boğaz manzaralı yerde kan emiyor ohh

• Beğen
Tepkiler: Dede, r6565, BLooD_ReG ve 4 diğerleri

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Ben üzüldüm ama sen üzülmüş gibi görünmüyosun gerçek mi bu?

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve mehsevim
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Neyse geçmiş olsun :)

• Beğen
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve -Empat-
Baranbaris

Baranbaris

Üye
Geçmiş olsun kardeşim ;)

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve BelaMonte
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Geçmiş olsun, umarım ciddiye alınacak bir durum yaşanmaz. (inş.)

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve .NeXuS.
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş olsun, umarım ciddiye alınacak bir durum yaşanmaz. (inş.)
teşekkür ederim. ilk keneyi çıkardıkları gün belirti gösterdim ama büyük ihtimal piskolojikti. şimdi iyiyim en fazla 20. güne kadar belirti geliyormuş bana gelmedi inşallah gelmezde. İstanbulda zaten %90 ı zararsız oluyormuş. Bana %10 denk gelmesinde.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve kfahaa
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İnşallah. :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve BelaMonte
fk555897

fk555897

Üye
Doktora git. Kene ile keşke oynamasaydınız.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Geçmiş olsun

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Şaka sandım. :utan
Sende nasıl anlatmışsın öyle. :bilmm
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Geçmiş olsun. :oke:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve Baranbaris
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
oncelikle geçmiş olsun ama inanamıyorum size dalga geçer gibi yazmışsınız ne kadar rahatsınız ama kesinlikle işi ciddiye alın ve ihmal etmeyin sürekli kontrol ettirin.

• Beğen
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
oncelikle geçmiş olsun ama inanamıyorum size dalga geçer gibi yazmışsınız ne kadar rahatsınız ama kesinlikle işi ciddiye alın ve ihmal etmeyin sürekli kontrol ettirin.
Başıma hayatımda hiç ciddi bir şey gelmediği için saçmalamış olabilirim. Yarın tekrar kan vereceğim. Sonuçları yazarım buraya..

• Beğen

MaxipmaN

Üye
Gecmis olsun

• Beğen
kfahaa

kfahaa

Üye
2-3 güne kalmaz ölürsün :)
Geçmiş olsn

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Merhaba arkadaşlar. Dört gün önce arkadaşlarla Küçük Çamlıca Köşklerine gittik. Ondan sonra boğazımda bir şey fark ettim, elledim ama yara kabuğu gibi geldi. işte 4. gün sınıftayım benim arkadaşlar boğazıma baktı orada bir şey var dedi bende ne var dedim yara mı dedim, onlarda güneşin altında baktılar, oynadılar biraz. bi anda olum bunun ayakları var bu kene demezler mi... o an onu duyduktan sonra piskolojim bozuldu halsizleşmeye başladım. kendi kendime gülmeye başladım. sonra bizimkileri aradım hemen arabayla gelip hastaneye götürdüler. keneyi çektiler aldılar besleyecektim ama çoktan çöpe atmışlardı. sonra kan verdim 3 gün sonra tekrar kan vereceğim. kan değerlerim biraz kötü çıkmış. Kenede ne kadar şanslı, tam boğazıma boğaz manzaralı yerde kan emiyor ohh
Besleyecektim kısmı çok ilginç. :hmmm

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve mehsevim
Siycey

Siycey

Üye
Geçmiş olsun ben olsam beslemek yerine pıçakla parçalardım :D

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt