4 cm penise 14 milyon TL tazminat

• 29 Eylül 2012
  • 1027 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Geçirdiği trafik kazasının ardından penisinden 3.8 santim kaybeden Matthew Wall, kazaya neden olan şirkete açtığı tazminat davasından 7 milyon 553 bin dolar (14 milyon TL) tazminat davası kazandı. ABD'nin California Eyaleti'nde geçirdiği kaza sonucu penisinden 3.8 santim kaybeden yeni evli Matthew Wall, kazaya neden olan bir otomotiv şirketine açtığı davayı kazandı. California'da görülen mahkemede Wall'a, usulsüz şoför çalıştıran Group 1 Automotive & Rancho Auto Group otomotiv şirketinin 7 milyon 553 bin dolar (14 milyon TL) ödemesine karar verildi. San Diego'da 2007 yılında meydana gelen kazada motosikletiyle çalıştığı denizaltı üssüne giden Matthew Wall, geçirdiği kazada kasık bölgesinden ağır biçimde yaralanmış ve penisine yapılan müdahalede penisi 3.8 santim kesilmişti.

KARISI TERK ETTİ...
    Doktorlar Wall'un kaza sırasında penisindeki sinir hücreleri ve damarlarında büyük hasar meydana geldiğini açıklamıştı. Yapılan araştırmalarda firmaya ait aracı kullanan şoförün kamyon kullanımı konusunda eğitimli olmadığı ve buna uygun ehliyetinin bulunmadığı ortaya çıkmıştı. Kazanın ardından eşi tarafından terk edilen Wall, işinden de olmuştu.

İlginçhaber

Yazan: yavuzkaraca
  2. para herşeyi satın alamıyo yazık olmuş

3. karısıda ne "şey" meraklısımış :ehe
    artık geri döner herhalde

4. karısı ayıp etmiş

5. Haklı adam, iyi yapmış. Karısına yazıklar olsun

6. dönsede adam
    kabul etmez hem zenginde oldu :ehe

7. Boyu değil işlevi önemli diğeceğim ama işlevde kalmamıştır.. Cidden üzüldüm yahu..

8. Demekki doktorlar kökleseymis adam şirketi isteyecekmis.

9. Eğer hormon seviyelerinde kadınlık için olanı ağır bassaydı şu an keşke tamamını kesselermiş diye düşünürdü galiba

10. emanet gittikten sonra gelcek parayı ne yapayım ben.

tguzel7 bunu beğendi.
  11. Boşver hocam bizene emaneti giden düşünsün :naughty:

- - - Eklendi - - -

isterdi... :ehe

12. :kop:

13. karı 14 milyonu duyduktan sonra ne pişman olmuştur

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 12:31