Faturasız / Faturalı 4.5G'ye Hazır Mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
4.5G'ye Hazır Mısınız?
siteye girip ögrenebilir ve talebinizi bırakabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: molla61

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Çok detaylı bilgi sahibi olmayanlar için güzel uygulama.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bugün sim kartı değişeyim diye türk telekom mağazasına gittim (eski avea bayiler) 15 lira dedi geçen mesaj gelmişti ücretsiz değiştir diye son gün 31 ocaktı artık 15 lira dedi kalsın dedim.

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Benim cihaz desteklemediği için 8 lira ödedim. Sırf yeni kart olsun diye.. cihaz destekleseydi beleş olacaktı

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Dün akşam 7 civarlarında tekrar gittim ücretsiz değişim süresi uzatıldı dediler 4.5g sim kartı aldım eleman 24 saat içinde açılır dedi fakat 24 saati geçmesine rağmen hala aktif olmadı hat bekliyoruz bakalım.

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Dün akşam 7 civarlarında tekrar gittim ücretsiz değişim süresi uzatıldı dediler 4.5g sim kartı aldım eleman 24 saat içinde açılır dedi fakat 24 saati geçmesine rağmen hala aktif olmadı hat bekliyoruz bakalım.
Avea da bu olay normaldir yogunluk vardır

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Ben alır almaz cihaza taktım. Hatta avea bayisinden çıkmadan. Hat açıktı

merkel02

Kapalı Hesap
cihazım Nokia Lumia 1520, geçen sene ocak ayının 27'sinde Ankara CEPA Nokıa Shop'tan aldım. 4.5G HAZIR yazıp 5555'e mesaj gönderiyorum ''işleminiz şu anda gerçekleştirilemiyor sonra deneyin'' mesajı alıyorum. olmadı yukarıda bahsedilen internet sayfasından deniyorum işleminiz gerçekleştirilemedi mesajı alıyorum. müşteri hizmetleri ile görüştüm aldığımız sinyale göre cihazınız uyumlu değildir diyor. bu Allah'ın cezası telefon! 2014 yılında piyasaya çıkmadı mı? nasıl oluyor da uyumsuz oluyor anlayamıyorum. bilen birisi yardımcı olabilir mi?

xmustx

xmustx

Üye
Ben 10 lira verip geçiş yaptım 2.gün açıldı

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
cihazım Nokia Lumia 1520, geçen sene ocak ayının 27'sinde Ankara CEPA Nokıa Shop'tan aldım. 4.5G HAZIR yazıp 5555'e mesaj gönderiyorum ''işleminiz şu anda gerçekleştirilemiyor sonra deneyin'' mesajı alıyorum. olmadı yukarıda bahsedilen internet sayfasından deniyorum işleminiz gerçekleştirilemedi mesajı alıyorum. müşteri hizmetleri ile görüştüm aldığımız sinyale göre cihazınız uyumlu değildir diyor. bu Allah'ın cezası telefon! 2014 yılında piyasaya çıkmadı mı? nasıl oluyor da uyumsuz oluyor anlayamıyorum. bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Bence sizi savuşturmuşlar gibi o telefon özelliklerinde 4g lte yazıyor koskoca

xmustx

xmustx

Üye
Sana 15 demişler ben 10 verdim :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende 1520 kullanıyorum hattım Türkcell ve simkartım da telefonumda 4g ye uyumlu,sorun cihazda değil operatörünüzde dir.

• Beğen
Tepkiler: boyabatlı
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Suan türk Telekom cok karıştırmaya başladı bence birleşınce