4-3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hacker515

Üye
fenerli :'( :'( :'( :ah: :ah: :wacko:
BEŞİKTAŞLI :artı: :D :lol2: :haha: :haha:
fenerbahçe+taraftar+hakem 3 - 4 BEŞİKTAŞ

Fenerbahçe'yi yanlış yazmandan dolayı düzeltilmiştir. Saygılar...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Boyle balık balık galibiyetler bizi yıldırmaza.ene sonu herseyi gorecekesiniz ey FB dusmanları....

Caine

Caine

Üye
yaw neden duşman olalım size kim kime duşman soyleyin bakalım. her macdan sonra cıkıp her şeye bahane bulan azize yildivim mi yoksa o kişi aaaaaa yok yok azize abla yapmaz onu aaaaa yoksa yaparmı hımmmmm evet yapmış yapacağını azize abla. ne diyim bu kadar cok ağladıya şu fenerliler şampiyonlukda sizin olsun. bu dunyada ne kadar oynanana kupa ve lig varsa hepsi siz fenerlilerin olsun. vallahide billahide gsli olarak hic bir sey istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Caine

Caine

Üye
sene sonunu ben burdan goruyommmmm. fb şampiyon olurda o şampiyonluk diğer bir kaç şampiyonluk gibi gozumde beş para etmez ve ben ona şampiyonluk demem. siz ne dersenizde deyin. siz bu harcadığınız paralarla avrupadan silindiniz ezile ezile,10 kişi kalan ustelik kendi evinizde+hakem yardımı+20 dakika kalecisiz bir takımı yenemediniz,trabzon macı haric daha bir tane buyuk mac kazanamadınız yani derbi diyorum.allah bilir bu haftada turkiye kupasından eleneceksiniz.ama hala seviyonuz ve konuşusyorsunuz helal olsun size ne diyim başka

ibonline

ibonline

Üye
Ula Franck_ribery niye böyle kinin garezin fenere iki hafta sonra görüsücez sanki galatasarayla mac yapmısızda onlar yenmis ne oluyor size heyyyyy
konusma hakkı kim yeriyor size susun bi yeter beeee

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar lütfen tahrik etmeyelim ve tahriklere de kapılmayalım.Herkez şunu bilmelidir ki; kendisine yapılmasını istemediğiniz bir sözü başkası için kullanmayınız.Aşırıya kaçıp arkadaşlarınızın kalbini kırmayın.Her şeyi tadında bırakmak lazım.Teşekkür ediyor...Saygılar sunuyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt