4-3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayday_

Üye
    Konu Sahibi
4-3
evet hayırlı olsun arkadaşlar 4-3 geçmiş olsun yüm fener camiasına

ama aklım bişeye takıldı Aziz Yıldırım diyo ki hiç küfür etmedi seyircimiz hiç sahaya atılan yabancı maddelerden bahsetmiyo ya niye

hakanfb

Üye
BJK li misin sen? Maça gittin mi? Ben maçtaydım, sen bjk nin fb tribününe attığı meşaleleri gördün mü? Bilmeden konuşmayalım!!! :off:

animanyak

Üye
Originally posted by hakanfb@Apr 17 2005, 10:59 PM
BJK li misin sen? Maça gittin mi? Ben maçtaydım, sen bjk nin fb tribününe attığı meşaleleri gördün mü? Bilmeden konuşmayalım!!! :off:
[post=33557]Quoted post[/post]​

arkadaşım sen yenilgiyi kabullenemiyosun heralde nerde bjk duysan fıttırıyosun anlamadım ilk yarı kaçtı diyelim maç bitmedi ki ikinci yarı pancu ya bile gol atamayan takım için hala övünüyosun ve moral bozuyosun kalde pancu ve on kişiyken gol yediniz bari şanslıydı deme :ah:

hakanfb

Üye
Arkdaşım ilk yarı fb, bjk den kat kat iyi oynadı, ikinci yarı aradaki fark o kadar büyük olmasa bile yine fb daha iyiydi, bunu maçı seyreden herkes rahatça görebilir. Ayrıca Pancu'yu küçümsemesin kimse, Pancu futbol hayatına kalecilikle başlamış bir isim. FB'nin atamaması pancu veya cordoba yüzünden değil. Ayrıca üstün oynadığımız bir maçı alamamışız, ve ben bunu nasıl, niye yedireyim ki kendime? Maçı seyredelim öyle konuşalım lütfen!!!

animanyak

Üye
Originally posted by hakanfb@Apr 17 2005, 11:34 PM
Arkdaşım ilk yarı fb, bjk den kat kat iyi oynadı, ikinci yarı aradaki fark o kadar büyük olmasa bile yine fb daha iyiydi, bunu maçı seyreden herkes rahatça görebilir. Ayrıca Pancu'yu küçümsemesin kimse, Pancu futbol hayatına kalecilikle başlamış bir isim. FB'nin atamaması pancu veya cordoba yüzünden değil. Ayrıca üstün oynadığımız bir maçı alamamışız, ve ben bunu nasıl, niye yedireyim ki kendime? Maçı seyredelim öyle konuşalım lütfen!!!
[post=33598]Quoted post[/post]​
ben 90 hatta 98 dakka izledim ama senin ikinci yarıdaki fener hakkında düşüncelerene katılmıyorum fener 2. yarı oyundan düştü...

hakanfb

Üye
ben çıplak gözle de seerettim, ve bjk nin ikinci yarı kontradan sadece, 5-6 atağı vardı...

cosmokramer

Üye
arkadaşlar futbolda skor önemlidir, 3 atak 5 atak farketmez..
fener yenildi mi, yenildi... tamamdır....

hakanfb

Üye
herşey bu kadar basit mi sence?
kötü oynayıp maç kazanmak hoşuna gidiyor mu?

Futbolun ne oldugunu mu bilmiyosunuz ben anlamadım ki? Skor herşey değildir!

GS'yi 6-0 yendik, eze eze...

1-0 yenseydik aynı mı olucaktı?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
E o zaman fener kötü oynayığ kazandığında neden eleştiriyordunuz?? Sonuç önemli ise!!! Bugünde iyi oynadı kaybetti...

mayday_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by hakanfb@Apr 17 2005, 10:59 PM
[post=33557]Quoted post[/post]​

sitede benim GALATASARAY'lı oldugumu bilmeyen var mı hala yaw?? ;;)

mayday_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by cosmokramer@Apr 18 2005, 12:29 AM
arkadaşlar futbolda skor önemlidir, 3 atak 5 atak farketmez..
fener yenildi mi, yenildi... tamamdır....
[post=33632]Quoted post[/post]​

işte budur ;;)

mayday_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by hakanfb@Apr 18 2005, 12:48 AM
herşey bu kadar basit mi sence?
kötü oynayıp maç kazanmak hoşuna gidiyor mu?

Futbolun ne oldugunu mu bilmiyosunuz ben anlamadım ki? Skor herşey değildir!

GS'yi 6-0 yendik, eze eze...

1-0 yenseydik aynı mı olucaktı?
[post=33642]Quoted post[/post]​

o sene sonunda averajla kimseye fark saglayamadıgınız için hiçbir fark olamdı 1-0 da 6-0 aynı puan nasılsa dimi???

ibonline

ibonline

Üye
arkadaslar ben fazla bir sey yazmak istemiyorum. ama gercek şu (beşiktaş cephesi icin) 4 atak 4 gol mac buydu Hem galatasaraylılar sizleri ne oluyor, hem size ne!, besiktastan cok siz sevindiniz bu ne yaaa bir gecede hepiniz döndünüz
yine yazıyorum ne olursa olsun yine "ŞAMPİYONUZ" kıskananlar çatlasın... ;;)

curunan

curunan

Üye
öncelikle beşiktaşı aldığı 3 puan için tebrik ediyorum.

bende maçtaydım ve gördüklerim şöyleydi;

1-) Beşiktaşlılar istiklal marşı okunurken bırak istiklal marşı söylemeyi saygı duruşunda bile durma yapmadılar, üstüne üslük birde tezavrat yaptılar. Tek kelimeyle saygısızlık yapıldı :off:

2-) Beşiktaşlılar maç geldikleri her ne varsa parçaladılar, yıktılar ve bozdular :angry:

3-) Fenerbahçe tribünlerine durmadan su şişesi, meşale ve minimüm küçük nesneler attılar. (Fenerlilerde karşılığını verdi tabi) :angry:

4-) oyun sahada güzeldi, zevkliydi ve iyi bir derbi oldu ama Fener ikinci yarı ne olduysa formdan düştü :angry:

5-) maçta gördüğüm en ilginç pankartda Erkek Adam Çarşı Pazar Gezmez oldu :haha:

maça gittiğim için pişman değilim sonuna kadar heyecan yaşayarak bir maç izledim tekrardan tebrikler beşiktaş 5 atakda 4 gol atmasını bildiler helal olsun ama bu sene şampiyon FENERBAHÇE :artı:

hakanfb

Üye
Ben kimsenin hangi takımı tuttuğunu bilmek zorunda değilim. Kimi savunursan savun.

Bir de 6-0'la 1-0'ın arasında bir fark olmadığını düşününen olması çok ilginç. BİZ gs'Yİ EZE EZE YENDİK!!! ARTIK BUNU ANLAYIN. Eğer bjk bizi 4-1 fln yenseydi ben açıkçası daha çok üzülürdüm.

Ayrıca Crunan sağol, unuttuğum bir şeyi hatırlattın!

BJK'liler sizin o çok sevdiğiniz çarşının daha bayrağa, istiklal marşımıza saygısı yok, ilk önce insan olmayı öğrenin sonra futbolu konuşalım. çarşı mıdır pazar mıdır nedir, grubun nasıl insanlardan oluştuğunu bir kere daha gördük.

Herşey bir yana, aslında FB'nin böyle "haysiyetsiz" taraftarları olan bir takıma yenilmesi beni üzdü...

Bayrak ve istiklal marşı bizim herşeyimiz, kimseye laf söyletmeyiz!!! :off:

wincih

Üye
hjopppppp bi dakkaaa bjk li taraftar bozumntularının kadıköyde yediği herzeleri tv ler yayınladı adamlar tek başına geçen hiç bitr şey yapmayan bir fb li taraftara 10 kişi resmen saldırdılar meydan da kafede oturan fb li bayanlı erkekli bir gruba sopa fırlattılar bumudur abi taraftarlık bumudur adamlık ben bu adamların adamlığını tartışırımö dua ettim fb taraftarının o olaylar üzerine bu herifleri orada sopalamaması için ha bencemi keşke bi güzel sopalasalardı

hakanfb

Üye
Ya sövemiyorum ki, 1-2 kişiye saldırmak kolay, orda bir grup da fb taraftarı olsaydı, onları linç edip denize dökerdik, bir daha da kadıköye zor gelirlerdi!!! Seviyelerini her yerde belli ediyorlar!!!

animanyak

Üye
Arkadaşlar Konu takım kavgası taraftar kavkasında dönüştü lütfen ya Eğlenceli ve heyecanlı bi maçtı niye bukadar sıkıntı yaptınız veya küçükte olsa sataşmalar yaptınız

Spor Dostluk ve Kardeşliktir

:bravoo: :oke2: :bravoo:

hakanfb

Üye
Çünkü herkes neyin ne olduğunu tam olarak anlamalı, yoksa kimseyle tartışmak kimseye bi şey kazandırmaz şu konuda...

wincih

Üye
bu arada beni bilen bilir ben fanatik batyer leverkusenliyim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt