4-2 yendik. ama gidemedik..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
4-2 yendik. ama gidemedik..
off ulan offf.. :'( ne yapalım bizsiz dünya kupasını..! :off:

CooL'n'Quiet

Üye
ooooofff ulan oofff!!!

teenwolfx

Üye
sen o kadar oyna son anda yine altın tepside karşı tarafa Dünya Kupasının Biletini ver... artık 4 yıl daha bekleriz.

dinde

dinde

Üye
valla sinirden ağlamak üzereyim çok dua ettim ama

__Midas__

__Midas__

Üye
halbusaki ne hayallerim vardı,çıtır çerez,bol cips ve bira bir ay böle yaşayacaktım.
ben asıl almanyadaki gurbetcilere üzülüyorum.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Artık Kameralara "Önümüzdeki Dünya Kupasına Bakacağız" Derler :angry:
boşuna dememişler "alışmış, kudurmuştan beterdir.." diye alışmış bunlar Kaybetmeyee :angry:

WorldCup Germany2006'de oyununda Turkey yok :angry:

Clausius Clapeyron

Üye
Millilerimize Helal Olsun. Onca pisliğe rağmen yinede 4 gol büyük başarı. Bu maça kızmamak gerek İsviçre de 2 gol yemeseydik (gıcık oldum Millilere o zaman Marşımızı ıslıklayak şerefsizlere 2-0 yenildiler :off: ) şimdi Türkiye gidecekti. Sağlık olsun Kısmet değilmiş ... :( :'(

curunan

curunan

Üye
böyle olmamalıydı :off:

midnight

midnight

Üye
XXX Mehmet Özdilek ve Alpaya vurarak girmişler tünele.. 8) ..CnnTürk gösteriyor olayları..

Lütfen mesajlarınızda, küfür etmeyiniz!

CooL'n'Quiet

Üye
Originally posted by midnight@Nov 16 2005, 11:28 PM
XXX Mehmet Özdilek ve Alpaya vurarak girmişler tünele.. 8) ..CnnTürk gösteriyor olayları..
[post=210166]Quoted post[/post]​

evet aga 14 nolu...
soyunma odasına giderken m.özdileke arkadan tekme attı şerefsiz :off:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
hakem in allah belasını versin şerefsiz oğlu şerefsiz haysiyetsiz resmen isviçreye hediye etti turu :off:

takım çok çok çok iyi oynadı 4 tane attık daha ne yapalım ayaklarına sağlık canla başla oynadılar

tünele giderken mehmet özdilek birine çelme takıp düşürmeye çalıştı düşüremedi arkadan gelende ona tekme attı tekme atanada arkadan alpay gelip vurdu sonrada içerde birbirlerine girmişler tamam olmadı 2006 ya gidemedik ama boş yere ceza aldık :(

dinde

dinde

Üye
hakem varya hakeb hurey und :off: schlampe

cllgr

cllgr

Üye
bu avrupalıların hepsi şerefsiz,hepsinin allah cezasını versin, adi heriflerin.cocukların emeklerini ,alın terlerini çaldılar.hep birlikde el ele vererek.lanet olsun hepsine alışmış şerefsiz adamlar hileye ,hurdaya... hırsımdan kuduracam ,ağzımı bozacam şimdi burası yeri degil.çocuklar ellerinden geleni yaptılar.2-0 yenildiğin takıma,hemde 1 dk da 1-0 geriye düştükden sonra maçı 4-2 getirmek her babayiğidin harcı degil.

ibonline

ibonline

Üye
en cok sevinecek galiba ben olacaktım
malum asker filanda değildim
ama olmadı hala inanamıyorum :vur: :( :'( :'( :ah:

dinde

dinde

Üye
anlıyorum kardeş ama elden gelen bişey yok vay be kötü oldu ya ben sinir olduğum bu XXX hakem :off:

Küfür etmeyiniz yada etmeye yeltenmeyiniz!

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Ne denirki böyle şerrefsiz bir hakeme, 3 penaltı böyle çerez gibi yenir mi lan.

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Alpayın penaltısı da yapılacak iş değildi , ona rağmen 1-0 dan 3-1 yaptı takım ki isviçre eleme gurubunda toplam 7 gol yemiş zaten.. Çok İTlik, adilik yaptılar Milli takımda elinden gelini yaptı ....Fatih Terim basın toplantısında bu kadar çok Hakemlere ve isviçreye yükleniyorsa bi bildiği vardır...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tolga'nın yüzünden gidemedik.. :off:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Tolga taca atsa 2. golü yemeyecektik ve..... :off:

Şerefsiz yaratıklar , pislik herifler :off:

geygey

Üye
isviçrenin hepsi çamur ya öamur pislik hepsi zaten hakemde taraf tuttu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt