4-2 yendik. ama gidemedik..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
:(

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
maleself Bende Çok üzüldüm yaw...Bizim Cocuklar Cok Güzel Oynadılar Bizim Hakkımızdı... :(

D3N1Z

D3N1Z

Üye
ah dencek tek şey var HAK ETMEDİK :@ :gun:

Caine

Caine

Üye
maşallah attra her msja el atmış :ehe:
cidden ama cidden turu atlayacağımıza inanıyordum :( :vur:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
2. golü yememiz tam bir aptallıktı...

Zaten Her milletten F.I.F.A 'ya mail yamuru var bu hakem maçı iyi yönetemedi diye ilk penaltı zaten çok saçmaydı adamlar 2DK'da penaltı kullanıyor yaa yok yere bizimde bir penaltımızı vermediler son dakikalarda FATİH TEKKE'YE yapılan hareket kesinlikle penaltıydı... :vur: :vur: :off: :off: :'(

msw

msw

Üye
Bu maçta bi 10 yaş yaşlandım...ben böyle bir karşılaşma görmedim...maç kesinlikle bizim hakkımızdı...ama kazanan taraf isviçre oldu...gerçekten çok üzücü bir durum...sağlık olsun diyerek milli takımımıza gelecek maçlarda başarılar diliyorum...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw maç boyu bi kalktık bi oturduk ama.. :vur:

__Midas__

__Midas__

Üye
skoru yazarken 3 - 1 i yazarken baya umutluydum biz bu maçı alırız diyordum fakat 80. dakkadan sonra ümitlerim tükendi son golü yiyince zaten saçlarım ağardı.
şimdi konuşuyoruz ama şu kupa bi başlasın işte o zaman çok koyar düşünsenize 2002 yi
cümbür cemaaat maça gidiyoduk etraf bayraklarla dolu falan harikaydı şimdi sadece evde oturup maç seyredecez,düşündükçe yaşlanıyorum...
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

symbianboy

Üye
ufff ya 0-0 yada 1-0 bitse bu kadar üzülmezdim 2 yi yemeseydik ne güzel 4 ü atmıştık

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
2. golü yemeseydik 4. gölü atamazdık belki de.

Aeon

Üye
Bide ceza söz konusuymuş 2010 dünya ile avupa kupasına giremeyebilirmişiz televizyonun birinde gördüm bune ya haklıyken gene haksız duruma düşüyoruz.Kendilerine modren insanlar diyen isviçreyi de gördük ne kadar ''modern'' ,''ahlaklı'' ve ''sportmen'' olduklarını :off:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Ortada tekme olayı var ondan böyle birşey gündeme gelmiştir.

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
sansızlık diye ben buna derim biz isviçreyi cok rahat gecerdik

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
off ulan off..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt