3g vodem alma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
3g vodem alma
arkadaşlar aranızda vodem net kullanıpda kapattıran varmıdır varsa vodem neti ban verebilirmi ben almak istiyorumda

tamerarslan

tamerarslan

Üye
bende avea jet modem var her hattan bağlanabiliyorsunuz tahattütü bitti normalde kaça satıyolarsa yarısına satabilirim

harock

harock

Üye
ne kadara satarsın

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
nekadara sata bilirsin avea jet 1gb 9 tl satiliyor ben 5 tl alabilirim yari fiyatina vereceksen vermessende senden 9 tl alirim

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar bide hizi ceptekiyle aynimi olur yoksa farklimi ona gore alacamda

--------------- Ekleme ---------------

lulfen yardim edin

tamerarslan

tamerarslan

Üye
9milyona internet fiyatı jet modem parasını ayrıca 49tlye satıyorlar kampanyayı dikkatli okursanız dogrulundan emin olursunuz arkadaşlar.. Vodafone cepnette 100megabite kadar 3g hızında modemle hızlı bağlanırsınız daha sonra hız 96kb düşüyor 3g ışığı yanmaz

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Sen satarmısın kardeş bana modemi

POKE

Üye
arkadaşlar bn bşy sorucam bn şimdi vodem almayı düşünüyorum fiyatı nekadar acaba birde cepnet aylık sınırsız internetim var o hattı vodeme taksam 100 mb tan sonra hızım yine 96 kb te mi iner yoksa daha hızlımı olur lütfen bi cevap yazın

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
arkadaşlar bn bşy sorucam bn şimdi vodem almayı düşünüyorum fiyatı nekadar acaba birde cepnet aylık sınırsız internetim var o hattı vodeme taksam 100 mb tan sonra hızım yine 96 kb te mi iner yoksa daha hızlımı olur lütfen bi cevap yazın

Fiyatları modellere göre değişikli göstermekte. Evet hızınız yine düşecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...