3d gözlük seçimi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serhat_002

serhat_002

Üye
    Konu Sahibi
3d gözlük seçimi ?
arkadaşlar merhaba.. bu konuda farkı konulara değinilmiş ama aradığımı bulamadım onun için konu açtım..

digitürkten 3d maç izlemek için gözlük arıyoruz ve bizde beko 106 ekran plazma tv var 3 boyutlu gözlük alacam ama daha önce kullanmadığım için bilmiyorum...
şu ürünler işime yarar mı ? yada işime ne yarar ?

ve tvde ki de görüntü şu şekilde

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Bu olmaz kardeş boşa alma bunu alıcaksan filimler cift ekran degilde anaglyph kodunda calıştırır buda gercek 3 boyut vermez bence televızyonun acacagı 3 boyutlu gözluk alin.

Ocean258

Ocean258

Üye
3D gözlük öyle aldım taktım bitti olmuyor. Kullndığınız tv ye göre alacağız gözlüklerde değişir. Tv'nize aktif gözlüklermi uygun pasif gözlüklermi önce bunu bilmeniz lazım. Zaten aktif gözlükler fazlasıyla pahalı pasif gözlükleride lg'den başka kullanan marka yok gibi sözün özü araştırmadan bilinçsizce almayın.

technoshark

technoshark

Üye
Bekonun 3D TV si varmı ya ?

Ocean258

Ocean258

Üye
varmış anlaşılan muhtemelende aktif gözlükler kullanıyordur.

serhat_002

serhat_002

Üye
    Konu Sahibi
Bekonun 3D TV si varmı ya ?

bekonun yok daha doğrusu bizim aldığımız seride yok... gösterdiğim resim digitürk'ten alınma sadece işime yarayabilecek gözlük arıyorum onun için böyle bi konu açtım..

boyutdijital-3d

Üye
digitürk'ten gelen yayın yeni nesil 3d yayındır. anaglyph 3d gözlükler ile izlenemez. bir 3d tv veya 3d projeksiyon cihazı ile izlenebilir. fakat konu projeksiyon cihazı ise her 3d diye geçen projeksiyonlarda uyumluluk göstermez.

optoma gt750xl 3d projeksiyon cihazı fiyat performans açısından bu içeriklerin izlenmesi için en ideal cihazdır. boyutdijital.com'da fazladan gözlük hediyeli olarak satışı yapılmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt