3D Açan Media Player Varmı

Sponsorlu Bağlantılar

nimeemin

Üye
    Konu Sahibi
3D Açan Media Player Varmı
Arkadaşlar 3D bir film indirdim fakar filmi 3d açamıyorom oyunlarda filan açınca kendi 3d oluyor kameranın yanında ışık filan aynıyor 3d açık oolduğunda ama filmlerde media playerlerde o ışık yanmadı:) bu yüzden de 3d izleyemiyorum:)
Çok acil yardıme edermisiniz...

Adilx05

Adilx05

Üye
Km Player Dene 3D Özelliği Olmayan Videolarda Bile 3D Seçeneği Sunuyor :oke:

nimeemin

Üye
    Konu Sahibi
km player i yükledim fakat benim gözlüğüm nvida 3d vision 2 diye bir şey ve gözlüğün çalışması için kmaeranaın yanındaki ışık yanması lazım km player de 3d tuşuna basınca o ışık yanmıyor:) işte bana böyle bi player lazım :)

Adilx05

Adilx05

Üye
Kameranın Yanındaki Işıkla 3d Görüntünün Bi Alakası Oluduğunu Sanmıyorum :oke: Kameran Olmasa O Zaman Gözlük İşe Yaramıyo Böyle Bi Mantık Olabilir Mi :hmmm

nimeemin

Üye
    Konu Sahibi
Kameranın Yanındaki Işıkla 3d Görüntünün Bi Alakası Oluduğunu Sanmıyorum :oke: Kameran Olmasa O Zaman Gözlük İşe Yaramıyo Böyle Bi Mantık Olabilir Mi :hmmm

Oyunlarda 3d yi açınca gözlük onla senkron oluyor o ışığa tutup gözlükteki tuşa basınca 3d oluyor nvdia niy eböyle bir saçmalık yaptı onu da anlamadım :)

Adilx05

Adilx05

Üye
Şu Anda İlk dEfa Sende Duyuyorum Ve Şaşıladım Yani :hmmm Bilen Varsa Onlar Baksın O zaman :oke:

Adilx05

Adilx05

Üye
Sitede Teksin Heralde Dostum :oke:

spysnipper

Üye
power dvd den devam

mesutcinik

mesutcinik

Üye
anlattığınız çok farklı bi olay ilk defa duyuyorum :hmmm

ortuk

ortuk

Üye
Vlc playeri dene bence o zaman 3 d izlersin guzel uygulama bence

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
2 d yi 3d ye çeviren çok ama 3d yi 2 Dye çeviren secereoscopic player var pc de 3d yi 2 d ye çeviriyor.

Üst Alt