3Com palmIII bilgi verecek var mı?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

treep746

Üye
    Konu Sahibi
B zıkkım Palmii PC ye nasıl bağlanır DATA KABLOSU VAR AMA PC İÇİN AYRI BİR PROGRAMIMI VAR KAÇ HAFTADIR UGRAŞIYORUM ALLAHINI SEVEN YARDIM ETSİN MARKASINI VERİYORUM 3Com palmIII 95/98 SÜRÜMÜ V 3.0 BANA BİLGİ VERECEK ARKADAŞLAR LÜTFEN MAİLİME VEYA MSN'me ulaşabilirse sevinirim
(((( msn: [email protected] )))

((( mail: [email protected] )))
 

aliekmel

Üye
Palm Desktop diye bir program kurman lazım
burdan inderebilirsin
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt