"38 milyon paund etmem"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
"38 milyon paund etmem"
"38 milyon paund etmem"

Chelsea'ye yeni transfer olan Ganalı orta saha oyuncusu Michael Essien "38 milyon paund" etmem dedi. Lyon'dan astronomik bir ücretle İngiliz kulübü Chelsea'ye transfer olan Essien, Drogba'dan ve Vieira'dan daha yüksek bir ücrete transfer olmanın çok önemli olduğunu fakat bu transferin hayatında çok farklı değişikliklere neden olmayacağını belirtti.

Dünyaca ünlü France Football dergisine transfer öyküsünü anlatan 22 yaşındaki Ganalı yıldız sözlerini şöyle bitirdi: "Lyon'dan ayrılmamam imkansızdı. Başkan Aulas'ı da anlayabiliyorum.O da kulüp çıkarlarını düşünmek zorunda.

Chelsea'ye gelmekle hayallerim gerçek oldu. Belki de bu hafta pazar günü oynanacak Arsenal maçında ilk kez forma giyebilirim

**acik sozluymus** ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bencede.. ;)

Doğruyu söylemiş... :bravoo:

Salihyet

Salihyet

Üye
afferin ona doğru söylemiş beni kaçırıp fidye isteseler :D ben 1 milyon etmem :D :D şaka şaka
ama işin doğrusu iyi para hee 38m. paund

Tayfuns

Üye
bence dogru solemıs

SANCAR

SANCAR

Üye
chelsea zaten bu aralar iyice para bayıyo futbolculara
futbol etiğine aykırı bunlar bence :angry: :eksi:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
yaw ne para yaw fenerbahce anelka 8 milyon paond istiyo adamlar süper olmayan bi oyuncuya 8 milyon veremiyolar yaw be ne zenginler var

MR_Sedat

Üye
bu kadar para harcıyorlar ama chelsea gecen sene dünyanın en fazla zarar gösteren takımı oldu..
bilmem kac yüz milyon euro..

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by MR_Sedat@Aug 19 2005, 03:24 PM
bu kadar para harcıyorlar ama chelsea gecen sene dünyanın en fazla zarar gösteren takımı oldu..
bilmem kac yüz milyon euro..
[post=138231]Quoted post[/post]​

öle 160 milyon euro ayrıca abromovis takımın basına geldikten sonra günde 1 milyon euro harcmıs ve 512 gün sarmpiyon etmiş kaç para 512 milyon euro valla bu paraya turkcell super ligini alırdı :ehe: ve bosa harcadıgı paralar yüzünden zararda ama adam rus mafyası normal o parayı kolayca bulabiliyo..yorum sizin

Gokhan43

Gokhan43

Üye
22 yaşında olmasına rağmen bu olgun ve açık cevabından ötürü Essien'i kutluyorum. :bravoo:

Caine

Caine

Üye
kendiside toplantıda dediya. ben drogba ve vieradan fazla aldım ama o kadar para etmezdim diye :)

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
adam resmen eski takiminin yeni takimini kazikladigini soyledi
bu arada carew bu hafta bos gecti ilk defa (hayret)

ringwraith

Üye
bencede etmez yani bu kadar da fazla verilmez ki

oteb

Üye
Dün Drogbayı da gördük ona da dünya kadar para verdiler. Yani Chelsea de değerinden fazla para verilmiş dünya kadar adam var. eeee haydan gelen huya gider...

AntiTuk

Üye
helal olsun essiene :bravo:

useless84

Üye
kesinlikle faydası olacak ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...