3660 ram yükseltmede AciL yarDım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webki

Üye
    Konu Sahibi
3660 ram yükseltmede AciL yarDım
yaa arkadaşlar, 128lik hafıza kartında 60mb boş yer varken "yeterli hafıza yok bazı uygulamaları kapatın "die uyarının gelmesi ram yetersizliliğinden midir, eğer öyleyse bu ram arttırılabilirmi ? yardımlarınızı bekliyorum.....

FrontmaN

FrontmaN

Üye
36 serisine yanlış program yükleyincede bu uyarıyı veriyor bence format at telefona

AlienvsPredator

Üye
sen bir menü tuşuna basılı tut bakalım ne kadar program açık.eğer programları açıp tel kapama tuşuyla kapatırsan program tamamen kapanmaz.ve telefonunun ramini yani d: nin bir kısmını harcar.bu yüzden hafıza az diyebilir :artı: 8)

webki

Üye
    Konu Sahibi
fazla bi pro. çalışmıyo, skin pro.- tuş kilidi herdaim çalışıyoo. bazen mp3 playerı açamıyoo hafıza yetersiz die. bıktım artık arttıramıyozmu yaa, bi de ogg player mı daha az ram harcar mp3 player mı?

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi bence o telefon bi format yemeden akıllanmaz ;;) ;;) ;)

gunaydins

gunaydins

Üye
ne kadar format atarsan at ram i belli telin.. :(
bazı programları,oyunları çalıştırmaz ...
sorun hafıza kartınla ilgili değil. telin arızalıda değil..
3650/3660 kaderleri böyle fazla ram koymamışlar :'(
belkide koyamamışlar eğer koyarlarsa ondan sonraki tellere ne yapacaklar...
SAYGILARIMLA

CooL'n'Quiet

Üye
donanımsal bi sorun
rami düşük telefonun
yapcak bişi yok

enigma

enigma

Üye
menü tuşuna basınca gözükmeyen bir sürü programram var. bence sürekli çalışan veya çalışacak programları kaldırmalı veya deactive etmelisin.

kadabra

kadabra

Üye
Originally posted by webki@Sep 9 2005, 02:27 PM
fazla bi pro. çalışmıyo, skin pro.- tuş kilidi herdaim çalışıyoo. bazen mp3 playerı açamıyoo hafıza yetersiz die. bıktım artık arttıramıyozmu yaa, bi de ogg player mı daha az ram harcar mp3 player mı?
[post=160617]Quoted post[/post]​

Bence sen hemen ogg player kullanmaya basla basın agrımasın mukemmel bişey ben kullanıyorum ve cok memnunum. :artı: :artı: :artı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt