3650 deki mesajalrım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burdamiyiz

Üye
    Konu Sahibi
3650 deki mesajalrım...
Selam arakdaşlar 3650 ye epey zamandır program yukleyip siliyorum haliyle artık yeniden silinip kurulma zamanı geldi çünkü artık telefon baya yavaşladı....

Herşey iyi güzelde telefondeki sadece metin mesajalarımı, gönderdiğim ve aldığım mesajları saklamak hatta yeniden format attıktan sonra tekrardan mümkünse yuklemek istiyorum...Bu iş için aslında Nokianın PCSUite isimli programı var ama o program cep telefonunun içinde ne var ne yoksa hepsinin kopyalıyor ve sonra yeniden telefona geri yukluyor, o yuzden telefon zaten eski karmaşasına geri dönmüş oluyor, benim istediğim telefonun içindeki falzalıkları temzilemek ama mesajlarımı korumak veya bunlarıın bilgisayara aktarımını sağlamak...

Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum...

burdamiyiz

Üye
    Konu Sahibi
hiç bilen yok mu ???

tiantik

Üye
bildiğim kadarı ile contact manager programı telefon defterini yedeklediği gibi mesajlarıda yedekliyo. programı bi incelersen göreceksindir.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bluetoothtan sistem dosyası icindeki maili komple bilgisayara kopyala sistemi kurduktan sorada geri at telefondakiyle değiştir bide telefonu yeniden başlat hepsi yerine gelir ;;) (program yukleyip sildigine gore bluetooth,un wardır )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt