3230 Zil Sesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canmit

Üye
    Konu Sahibi
ya melodi çalmadan önce telefonum bir kere bip sesi çıkarıyor ve ondan sonra çalıyor. hepsimi böyle yoksa bi hata mı? zil sesi ayarım "zil" de. Tek bip falan değil.
 


canmit

Üye
    Konu Sahibi
bu konu hakkında kimenin bilgisi yok mu ya? Hiç aranızda 3230 kullanandamı yok. Onlarda bari durum böyle mi değil mi yazsınlar!!
 

Revolver40

Üye
<div class='quotetop'>(canmit &#064; Nov 23 2005, 11&#58;01 PM) [post=213853]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu konu hakkında kimenin bilgisi yok mu ya? Hiç aranızda 3230 kullanandamı yok. Onlarda bari durum böyle mi değil mi yazsınlar&#33;&#33;
[/b][/quote]

hepsi böyle ve düzeltme imkanı bulan olmadı
 

canmit

Üye
    Konu Sahibi
çok şükür ya teşekkürler Revoler40
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yapabileceği birşey yok düzelmiyor o..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt