3230 Yazılım?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Değerli arkadaşlar;
Kullanan ya da duyanlar biliyodur bu 3230 larda mesaj ve cağrı gelmeden once uyarı tonu çıkması çok rahatsız edici bir durum ve ayrıca sessiz tercihde mesaj gelince titremiyor da. Bu durunların düzeltildiği bir yazılım var mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim...
 
a21a

a21a

Emekli Yönetici
telefonla ilgili bir sohbette 3230 telefona 6600 menüsü yüklenmesinden
bahsediliyordu.. bunu bir araştır.. 3230 da gelen mesaj kayıt yeri mmc olmuyorda forumdada bulunan bir programla düzeltebiliyorsun.
3230 un bunu gibi eksikliklerini gideren programlar var ama dediğim gibi 6600 menüsü yükleme konusunu bir telefonculara sor...
 
    Konu Sahibi
Aslında fena fikir değil ama iki telefon arasındaki farklılıklar ne olacak? Mesela 3230da radyo var orijinal ama 6600 da yok bu gibi durumlar nasıl giderilebilir? Ben nokia danışma hatttını aramıştım yeni bir sürüm çıkana kadar bunu böyle kullanacaksınız demişti, ben de o yeni sürümü dört gözle bekliyorım...
 

zirve11

Üye
sorunu duzelten var mı
 

tudo

Üye
MsvDrivE diye bir program var indir telefona yükle birkez çalıştır sorun düzeliyor ben yaptım oldu.

--------------- Ekleme ---------------

bende 3230 kullanıyorum
 
sonbela

sonbela

Üye
MsvDrivE diye bir program var indir telefona yükle birkez çalıştır sorun düzeliyor ben yaptım oldu.

--------------- Ekleme ---------------

bende 3230 kullanıyorum

kullanılan mesaj hafızasınıda değiştiriyormu ?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt