3230 Ivt Bluetooth Pc Suite Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mko

Üye
    Konu Sahibi
3230 Ivt Bluetooth Pc Suite Sorunu
Merhablar, öncelikle iunu belirteyim forumda arama yaptım ve benzer sorunlara çözümler buldum ama hiç biri sorunumu çözmedi.

Kısa bi süre önce Nokia 3230 ve IVT BlueSoleil bluetooth dongle aldım. IVT'ın kendi yazılımı ile gayet güzel file transfer service ile dosya alıp gönderebiliyorum. Ancak şöyleki pc suite telefonumu görmesine rağmen bağlanmıyor. Resimlere bakarsanız

Yardımlarınızı bekliyorum

Nokia 3230
PC Suite 6.6
BlueSoleil 1.6.1.4 release 050606

mko

Üye
    Konu Sahibi
sp2 kurup ivt yerine microsoft bluetooth driverlarını kullanınca oluyor.

bassavci

bassavci

Üye
bende ıvt ile sorun yasiyorum. windows xp sp1 i yukleyecegim. 2 nin sorunları cok diyorlar. bakalımm...

mko

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(bassavci &#064; Dec 3 2005, 10&#58;34 AM) [post=220645]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bende ıvt ile sorun yasiyorum. windows xp sp1 i yukleyecegim. 2 nin sorunları cok diyorlar. bakalımm...
[/b][/quote]
sp2 de bluetooth desteği geldiği için sorunu çözdü. sp1 çözmez. sp2 bende hiç bir soruna neden olmadı

serhat1717

serhat1717

Üye
agalar bluetooth u yükledim cd sini. bluetoothu taktım. pc suite programı görmüyo .normal gönderdiğim zaman ise eşleşme yapılsınmı diye soruyo eşleştir diyorum .şifre istiyo.. ne yapmam gerek lütfen!:agla:sukur::nono:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt