3230 Arkadaslarım Ekran cebimden bi cıkarıyorum..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
3230 Arkadaslarım Ekran cebimden bi cıkarıyorum..
Arkadsalr 3230 var cebime koyuyorum yanıı diielim baktım konstumm vs kapadım koydum cebıme tus kılıdı yaptım acıyorum ekran gıdıyo ac kapa duzeliyooo yardım edınn napıcamm arada sırada olyo ne manyak bişeyy yaa bilen varsa yardım lutfen ya görüntüü aptal bi hal alıyo hıc bısey okunmuuo ısık sadecee bazen oluyo formatlasak noluur..

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Originally posted by seriFBurak@Oct 4 2005, 12:50 AM
Arkadsalr 3230 var cebime koyuyorum yanıı diielim baktım konstumm vs kapadım koydum cebıme tus kılıdı yaptım acıyorum ekran gıdıyo ac kapa duzeliyooo yardım edınn napıcamm arada sırada olyo ne manyak bişeyy yaa bilen varsa yardım lutfen ya görüntüü aptal bi hal alıyo hıc bısey okunmuuo ısık sadecee bazen oluyo formatlasak noluur..
[post=184374]Quoted post[/post]​

bence denemekte yarar var AMA garantiliyse servise göster derim

ibonline

ibonline

Üye
bence senin sorun donanımsa leğer garantili ise ivediyen servis e gitmekte fayda var ama öncesindede bir format cekmeyi dene

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye

Senin telin entegresi yanmış olabilir Bendeki 7610'da öyle oluyordu sonra bi götürdüm servise entegresi yanmış dediler 55$ yapıyolardı tamam dedim ama geri yapamadılar.Sen hemen servise götür.Daha fazla kullanılmaz hala gelmeden bazen hiç açılmıyosa kesin yanmıştır.

metintekin

Üye
bencede bi serwise götür cihazıı.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yazılımsal bir sorunda olabilir.. :wacko:

Önce yeni bir yazılım yükletmeni eğer düzelmezse servise vermeni tavsiye ederim.. :vur:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt