3220 de data kablosunu kullanamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redkafa37

Üye
    Konu Sahibi
3220 de data kablosunu kullanamıyorum
arkadaslar 3220 telefonum var ben onu pc me baglamak istiyorum yardımcı olun lütfen kabloyla beraber aldığım cd yi kurdum, olmadı nokia.com dan pc suite indirdim yine olmadı. acaba pc deki usb girişler arasında fark mı var yoksa hangisine takarsan tak oluyomu arkadaslar beni bu konuda detaylı bir sekilde bilgilendirirseniz sevinirim tşk

denizhanxx

denizhanxx

Üye
windows xp kullanıyosan bi fikrim yok ama 98 falansa driverları yükleyememişsindir..
en kötü ihtimal usb girişin bozukturr :huhu: :hoho:

denizhanxx

denizhanxx

Üye
windows xp kullanıyosan bi fikrim yok ama 98 falansa driverları yükleyememişsindir..

denizhanxx

denizhanxx

Üye

ysn89

Üye
Arkadaşım da yapamadı...

Bilen yardımcı olursa sevinirim...

Arkadaşım da yapamadı...

Bilen yardımcı olursa sevinirim...

ademvehavva

ademvehavva

Üye
bendede oluyor o arkadaşım mesela bizim akrabanın ca 55 mi ne o kablodan vardı onu takıyorum benim tele bilgisayarda pc suitte var xp yüklü aynı zamanda ama telefonu görmüyor bilen varsa bi yardımcı olsun

kastamonu37

Üye
şimdi elindeki kablonun driveri olacak eğer olmassa bilgisayar kabloyu tanımıyo ve tel. görmü yo driveri yüklediğin zama tanıyo bide kablo .DKU5.olacak yoksa bende driver var sana veririm ok.

KOBE BRYANT

KOBE BRYANT

Üye
bn çok denedim küçük resimler cekince pc ye gelior ama çok kasıor en iyisi telefon değiştirmek : ) :naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt