3000 Mah'lık Lg G2 Bataryasi Ne Kadar Götürür Diye Merak Edenler Içeri...

Sponsorlu Bağlantılar

By_Casparov

By_Casparov

Üye
ya bu batarya işi kullanımına göre değişir.
bna benm cihaz ortalama 2 yada 3 gün gdiyo.
gün boyu sms ve arama.
1 saat falan wifi açık oluyo. tapatalk uyarı mesajı verdkçe konulara giriyorm işte.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Ilk kullamimda normal batarya yiprandikca kullanim dusecektir bu durum telefon ile alakalida degil batarya ile alakali

Ben de bunu dedim hacı; ama farklı bir şey demişim gibi tepkiler alıyoruz...
Sony'nin kamerasına güveniyorum ben :) Büyük ekran kullanmak istemiyorum açıkcası oyun oynarken zorlanıyorum

Asıl oynarken işine yarar büyük ekran, bunu en iyi ben bilirim ekranım çok küçük, sıkıntılardayım :D

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Oynadığın oyunlara bağlı ben hep küçük oyunlar oynuyorum :)

Invoke

Invoke

Üye
Oynayacağım oyunlar şimdiden belli :D

Değişir onlar :DBen Z1'i alırsam, tvye bağlayıp, bir de oyun kolu bağlayıp, Dungeon Hunter4 Nova 3, modern combat 4 hatta 5 o zamana nova 4 de çıkar ohh akmayı düşünüyom :D

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Değişir onlar :DBen Z1'i alırsam, tvye bağlayıp, bir de oyun kolu bağlayıp, Dungeon Hunter4 Nova 3, modern combat 4 hatta 5 o zamana nova 4 de çıkar ohh akmayı düşünüyom :D
Z1 de ayriyetten HDMI çıkışı mı var?
Yoksa otg nasıl cogalticaz ?

• Beğen
Tepkiler: Invoke
sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
    Konu Sahibi

arkadaşın demek istediği bu dert etmeyın hdmı var gençler :)

Luck Star

Luck Star

Üye
Ya telefonda 1-2 oyun oynarsın da televizyona bağlamak niye hemde kolla

Telefona o kadar para verceğine yazılımlı ps3 al sınırsız oyun indir her şey var

Invoke

Invoke

Üye
Ya telefonda 1-2 oyun oynarsın da televizyona bağlamak niye hemde kolla

Telefona o kadar para verceğine yazılımlı ps3 al sınırsız oyun indir her şey var

Öyle değil olay, zaten var televizyonun ve telefonun... Telefonu telefon olarak aldın, her işi yapıyorsun artık akıllı telefonlarla... PS yeri tutması imkansız ama gayet oyun oynanır ya da bir eve gittin... Arkadaşlarındasın, televizyonları var senin telefona bağlayabileceğin cinsten... Bağladın, filmi açtınız. İzlediniz... Bu kadar =P

Üst Alt