Telefon Tavsiyesi 3000 lira limite telefon önerisi (etiket fiyatı olması lazım)

Sponsorlu Bağlantılar

2000-3000 lira etikete sahip hangi telefon?

• LG V20

• Samsung Galaxy S7

• Sony Xperia XZ

• Samsung Galaxy A7

• Samsung Galaxy A5

• Lenovo Moto Z

• Samsung Galaxy Note 5

• Sony Xperia XA1 Ultra

• Samsung Galaxy J7 Pro

• Sony Xperia Z5

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
3000 lira limite telefon önerisi (etiket fiyatı olması lazım)
Arkadaşlar telefoncudan alacağım için etiket fiyatına alacağım nedenini sormayın. Maximum 3000 lira etiket fiyatına sahip en iyi Android telefon hangisidir? Önerilerinizi bekliyorum (LG G2 KULLANICISI-EMEKTAR).

technogamer2345

Üye
Mate9 olabilirde aslinda oneplus5 demeye gelmistim herseyiyle en iyisi kalaniyla yemek yersin :p
GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
Mate9 olabilirde aslinda oneplus5 demeye gelmistim herseyiyle en iyisi kalaniyla yemek yersin :p
GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Hocam lg v20 ye 3000 lira verilirmi verirsek boşa mı gitmiş olur?

technogamer2345

Üye
Bence eskidi hocam lg v30 o civarlarda gelirmi bilmemde o tarz bişey almak lazım benim görüşüm bu huawei p10 plus veya mate 9 pro da bakabilirsin fiyatlarını bilmiyorum
===
edit
===

Mate 9 pro 2668 tl
huawei p10 plus 2500 tl hocam s7 edge gibi mate9 ama daha iyi olabilir tasarımı cidden hoşuma gitti ve 6 gb ram çok iyi olmuş alınabilecek bi telefonda türkiyede resmi garantili olmayabilir çıkılırsa rahat s8 alınır neden alınmasın sana bağlı bişey oneplus 5'de dört dörtlük telefon ama o s8 ve sonrasında yeni politikayı çok hoş bulmadım kapasitif tuşlar gitti kamera çıkıntısı artık dışarda değil içerde veya arka kısım cam çok dayanıksız bişey bu düşürdüğün gibi kılcal çatlaklar olacaktır içe doğru onun dışında göz boyayıcı yenilikleri oldu inan çıktığında heyecanlanmamıştım zamanla videoları izleye izleye göz boyadılar anca öyle bişeyler hissedebildim

Son düzenleme:
franklinda

franklinda

Üye
Xiaomi Mi 6 128gb düşünebilirsin 2.368,99 tl :)

Xiaomi Mi Mix 256gb düşünmeni öneririm 2.998tl :)

Sony Xperia XZ Premium da bir seçenek olabilir 3.129,99 tl :)

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
Bence eskidi hocam lg v30 o civarlarda gelirmi bilmemde o tarz bişey almak lazım benim görüşüm bu huawei p10 plus veya mate 9 pro da bakabilirsin fiyatlarını bilmiyorum
===
edit
===

Mate 9 pro 2668 tl
huawei p10 plus 2500 tl hocam s7 edge gibi mate9 ama daha iyi olabilir tasarımı cidden hoşuma gitti ve 6 gb ram çok iyi olmuş alınabilecek bi telefonda türkiyede resmi garantili olmayabilir çıkılırsa rahat s8 alınır neden alınmasın sana bağlı bişey oneplus 5'de dört dörtlük telefon ama o s8 ve sonrasında yeni politikayı çok hoş bulmadım kapasitif tuşlar gitti kamera çıkıntısı artık dışarda değil içerde veya arka kısım cam çok dayanıksız bişey bu düşürdüğün gibi kılcal çatlaklar olacaktır içe doğru onun dışında göz boyayıcı yenilikleri oldu inan çıktığında heyecanlanmamıştım zamanla videoları izleye izleye göz boyadılar anca öyle bişeyler hissedebildim
Görüşün için teşekkürler. Söylediğin telefonları inceleyeceğim.

RomeusTR

RomeusTR

Üye
S7 al her işini çok rahat yaparsın.Takılma yok,kasma yok,hafıza geniş,kamera iyi.Benim imkanım olsa S4'dü bırakıp alırdım.

• Beğen
Tepkiler: SadikCankurt