30 tl'ye 120 dakika ?

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
30 tl'ye 120 dakika ?
slm arkadaşlar genç tarifeliyim her ay ya da 2 ayda bir falan 30 tl yüklüyorum 120 dakika ( 2 saat ) geliyordu. Fakat bugün yüklediğimde 1000 sms her yöne + 100 mb internet geldi konuşma gelmedi bu kampanya bittimi 2 saat neden gelmedi ?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Evet 120 DK kampanyası bitti.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu 1000 sms ve 100 mb internet her zaman olacakmı

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Yapsa iyi olur ya iki saat+ 100 mb süper olurdu:)

marist

marist

Üye
Turkcell Daha Önce ßiLdirmişti 2 Saat Kampanyası Sona Eriyor Diye. Ve Onun Yerine Yeni KampanyaLar GeLecek Dedi.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
geldide 5 para etmezki 100 mb internet neyse iyide bi de 1000 sms veriyor zaten mesaj paketi kullanmayan yok neredeyse konuşma verse ya yine

KayraBey

KayraBey

Üye
Bence 19 tl'ye her yöne 500dk alabiliyorsan al derim.Sms bedava gelmiş zaten.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
SMS teki mantık şu aslında. Şuan diğer rakip operatörler sms paketlerinde her yöne smste veriyor Turkcell 10.000 SMS i 10 TL ye veriyor ama her yöne vermiyordu artık 10.000 SMS aldığında yanında her yöne 1.000 SMS inde olmuş olacak yani Avea daki gibi oluyor fakat tabiki Turkcell 30 TL yükle arkadaşım diyor öncelikle :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Ya 19 tlye 500 dk iyi ama bn o kdr kullanmıyorumki ayda 2 saat idare ediyordu beni hemde ücret ödemiyordum 2 saat geliyordu bir de msj hakkı yapıyordum tm işte şimdi ondanda mahrum kaldım

asigsasi

asigsasi

Üye
o zaman genç nar paketi yapıp hem konuşma hem mesaj biarada 20 tl ye 100 tl mesaj da buradan konuşmada buradan gidiyor üstelik genç nar yapana 250 mb internet hediye geliyor yapmak için GENC NAR yazıp 2222 ye göndermen yeterli

- - - Eklendi - - -

tabi ki konuşma ve mesaj heryöne

ersinbakar

ersinbakar

Üye
40 tl ye 1000 dakka 2000 sms 2 gb internet ne dersin evetse durma avea :D

not : şayet farklı operatorlerden böyle yorum yapmak yasaksa pm ile uyarılırsa sevinirim haddimizi bilelim.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
o zaman genç nar paketi yapıp hem konuşma hem mesaj biarada 20 tl ye 100 tl mesaj da buradan konuşmada buradan gidiyor üstelik genç nar yapana 250 mb internet hediye geliyor yapmak için GENC NAR yazıp 2222 ye göndermen yeterli

- - - Eklendi - - -

tabi ki konuşma ve mesaj heryöne

çok iyimiş ama kaç mesaj hakkı geliyor

ilo53

ilo53

Üye
Güzel olmuş bence 20tl 100tl aliyorum aylık 350 mb internet ortalama 1000dk heryone (5dksı 50kurstan) 1000sms güzel bence 20tl olmuş oluyo

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Güzelde 1000 sms yetmiyor işte:)

gevhern

gevhern

Üye
bana 1 gb internet versin yeter :)

plusnettr

plusnettr

Üye
40 tl ye 1000 dakka 2000 sms 2 gb internet ne dersin evetse durma avea :D

not : şayet farklı operatorlerden böyle yorum yapmak yasaksa pm ile uyarılırsa sevinirim haddimizi bilelim.

Faturalı diye biliyorum onu, faturalı hat sakat iş her an şemsiyenin düğmesine basabilirler açılır yani affetmez. Kontorlu olsaydı olurdu ama taşıtmazdı kendini Vodafone ye

Üst Alt