30 Haziran'a Kadar Twitter'a Erişim Ücretsiz

 • 1 Nisan 2013
 • 1541 Okunma
 • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Zero Twitter Kampanyası

  Vodafone’lular Twitter’ı cepten ücretsiz kullanıyor! 1 Nisan – 30 Haziran tarihleri arasında mobile.twitter.com adresi üzerinden Twitter’ı kullanan Vodafone’lular hiçbir internet ücreti ödemiyor!
  Zero Twitter kampanyasıyla internet ücreti ödemeden doyasıya Twitter’da dolaşmak tüm Vodafone’lular için çok kolay. Katılım şartı yok, abonelik yok! Tek yapmanız gereken mobile.twitter.com adresini kullanarak Twitter’a girmek.
  Cep telefonuyla mobile.twitter.com üzerinden Twitter’a giren tüm Vodafone’lular, hiçbir internet ücreti ödemeden Twitter’da doyasıya dolaşıyor.

  Esaslar:

  • Zero Twitter kampanyası süresince tüm Vodafone kullanıcıları "mobile.twitter.com" adresine girdiklerinde hiçbir ücret ödemeden cep telefonlarından Twitter'a internet ücreti ödemeden bağlanabilecek.
  • Kampanya 1 Nisan 2013 – 30 Haziran 2013 Tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için cep telefonunuzdan mobile.twitter.com’a bağlanmanız yeterlidir.
  • Twitter içinde yer alan fotoğraflar/videolar ve Twitter dışı linklere bağlanarak çalışan içerikler, kampanyaya dahil değildir. Bu içeriklere ulaşmak istediğinizde karşınıza bir uyarı sayfası çıkacaktır ve devam etmeyi tercih ettiğinizde, internet paketiniz yoksa standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirileceksiniz.
  • Kampanya sadece yurt içinde yapılan bağlantılarda geçerlidir.
  • Kampanya sadece ses hatları ile yapılan bağlantılarda geçerlidir; data hatlarında geçerli değildir.
  • Blackberry APN üzerinden, OPERA/OPERA MINI internet tarayıcısı üzerinden ve Twitter uygulamaları ile yaptığınız bağlantılar kampanyaya dahil değildir.
  • Internet paketiniz varsa kampanya süresi içerisinde mobile.twitter.com’a bağlandığınızda kullandığınız internet miktarı kotanızdan düşmeyecektir.
  • Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Zero Twitter Kampanyası
   


  Yazan: Umut
 2. Guzel miş facede bedava olaydı
   
 3. hangi tarayıcıdan orjinal tarayıcıdan mı giriliyor
   
 4. Face Bedava Olsa İyidi Ya :tşk:
   
 5. evet facede bedava olaydı güzeldi :)
   
 6. Arkadaslar internet paketim yok jelly bean kullaniyorum arka plan verilerini kapattim kendi tarayicisindan girsem faturama gelirmi ?
   
 7. Sadece arka plan verilerini kapatmak işe yaramayabiliyor Android sistemler her halükarda Google sunucuları ile senkronizasyona devam ediyorlar. Bu veri iletişimi Twitter Facebook vs dışı olduğu için 100 KB ila 250 KB arası standart tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.
   
 8. haklısın plusnettr senin dediğin gibi arkada android is diye bir şey calısıyor ve sürekli kuruş yiyor. acaba ne yapa biliriz kapatmak için ?
   
 9. Malesef script ile durdurmaya zorladıktan sonra tüm Google uygulamaları için Kapanmaya Zorla uyarısı veriyor. Sistemin çalışmasında sorun çıkartıyor. Tavsiyem Facebook, Twitter + 20 MB gibi yanında ek paket veren tarifeler kullanmanız.
   
 10. öneriniz için teşekkür ederim ama bana hangi uygulamaları devre dışı bırakmam gerektiğini söyler misniz? ayrıca ayarlar bile veri kullanıyor anlamadım ben bu işten bişey .s
   
 11. süpermiş
   
 12. Kampanya sona erdi.
   
 13. Kampanya dun bıttı
   
 14. konu :locked:
   
 15. İlginç :hmmm

  :locked:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 12:03