3. Her Ay Hediye Çekilişi Sonuçları

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
3. Her Ay Hediye Çekilişi Sonuçları

Merhaba arkadaşlar
Öncelikle gecikme için üzgünüm, rahatsızlıktan dolayı pek giremedim üstüne iş yoğunluktan vakit olmadı o yüzden kusuruma bakmayın lütfen.
Üçüncü hediye çekilişi duyurumuzu 3. Her Ay Hediye Çekilişi Başlamıştır! (Alımlar Bitmiştir) konusunda yapıp katılımları almıştık ve sonuçları video dahilinde ekliyorum.
Öncelikle kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum ..
Kazananlara bildirim için dönüş yapıp hediyelerini vereceğim.

3. çekilişimizin sonuçları şu şekildedir:

Kazanan Asil Talihliler
1) @-Börteçine- 50 TL değerinde Google Play, App Store, İninal Kart, Steam Cüzdan, Cep Lira (seçmeli) KAZANDI !

2) @seyyid70 Sandisk 32 GB USB 3.0 OTG Dual Drive USB Bellek KAZANDI !

3) @Süleyman, @sailfish, @Melih_061 Maxicep logolu ve Kullanıcı Adı yazan Özel Kupa Bardak KAZANDILAR !

Yedek Talihliler
1) @Jelly Beanci 50 TL değerinde Google Play, App Store, İninal Kart, Steam Cüzdan, Cep Lira (seçmeli) KAZANDI !

2) @Bulut6842 Sandisk 32 GB USB 3.0 OTG Dual Drive USB Bellek KAZANDI !

3) @GreaTH, @Mesut Aktaş, @kestal Maxicep logolu ve Kullanıcı Adı yazan Özel Kupa Bardak KAZANDILAR !

Çekiliş Videosu

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Hediyeler İçin
İlk başta Asil Talihli arkadaşlara Maxicep Pm üzerinden bağlantı kurup gerekli adres bilgileri istenip eğer pm gönderildikten itibaren 48 saat/2 gün içinde yanıt vermezlerse hediye yedek talihliye verilecektir.
Adres bilgileri alındığı vakit, ödülleri sahiplerine önümüzdeki hafta bir aksilik çıkmazsa yollayacağım inşallah.

Kazanan arkadaşları tebrik ediyor ve bir sonra ki çekilişte görüşmek üzere!
Kazanamayan arkadaşlar lütfen üzülmesin, her çekilişte kazananları sonraki çekilişlere dahil etmeyip şansınızın artması için elimden geleni yapıyorum..
Şans sizinle olsun

*Tartışma konusu Aylık Hediye Çekilişler İçin Sohbet Konusu
*Destek olmak için konuyu beğenip, oylama yapabilirsiniz
*Daha fazlası için takipte kalın!~

• Beğen
Tepkiler: MzKARTAL, NiTr[O]gEn, CaptainPrice. ve 9 diğerleri

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bu video kullanilamiyor diyor:)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kazananları tebrik ediyorum :ehe

• Beğen
Tepkiler: kanat_58, seyyid70 ve BLasTeaR
Tufkan

Tufkan

Üye
Yedek bile olamamışız gene :D

• Beğen
Tepkiler: kanat_58 ve BLasTeaR
Süleyman

Süleyman

Üye
Biz kazanan olarak tebriklerinizi teşekkürlerimle cevaplamak isterim. İlk çıkmışız iyi mi :ehe

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Eline sağlık abicim. Nasipte olmayınca olmuyor işte . Güzel bir yarışmanın daha sonuna geldik. Kazanları tebrik eder , yapımcılarına ve destek verenlere teşekkür eder. Böyle yarışmaların devamını bekleriz. Forum tanıtımı için elimizden geleni yaparız.

• Beğen
bulut6842

bulut6842

Üye
Kazanan lari tebrik ederim nasip işte ben de yedek olarak çıkmışim

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
kazananları tebrik ediyorum yine kısmet değilmiş zaten hep şanssozım :ehe

• Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Biz kazanan olarak tebriklerinizi teşekkürlerimle cevaplamak isterim. İlk çıkmışız iyi mi :ehe
Şimdiden güle güle kullanın, tabi attığım pm'ye 48 saat /2 gün içinde cevap vermeniz durumunda ödülü alacaksınız.

Eline sağlık abicim. Nasipte olmayınca olmuyor işte . Güzel bir yarışmanın daha sonuna geldik. Kazanları tebrik eder , yapımcılarına ve destek verenlere teşekkür eder. Böyle yarışmaların devamını bekleriz. Forum tanıtımı için elimizden geleni yaparız.
Güzel dileklerin için asıl ben teşekkür ediyorum, hayırlısıyla gittiği kadar gidecek ve elimden geldiğince de siz değerli arkadaşlara bir şeyler vermeye çalışacağım ..

Kazanan lari tebrik ederim nasip işte ben de yedek olarak çıkmışim
Ben de tebrik ederim..

Asil talihli kazanan arkadaşlara pm yollandı, pm yolladığı tarih/saat itibariyle 48 saat/ 2 gün içinde dönmelerini bekliyorum.
kazananları tebrik ediyorum yine kısmet değilmiş zaten hep şanssozım :ehe
Kısmet değilmiş, bir daha ki sefere inşallah..

• Beğen
Tepkiler: kanat_58
MeLih_061

MeLih_061

Üye
Değerli bir hediye kazandım. Teşekkürler :)

• Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: kanat_58 ve MeLih_061
Tufkan

Tufkan

Üye
  • Beğen

seyyid70

Üye
Dedim șansimi deneyim ama google play hediyesini istemiyodum. 32 gb flash gecmisti icimden kalbim temizmis demekki kazanan arkadașlarimi tebrik ederim. Katilanlara tesekkur ederim

• Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Dedim șansimi deneyim ama google play hediyesini istemiyodum. 32 gb flash gecmisti icimden kalbim temizmis demekki kazanan arkadașlarimi tebrik ederim. Katilanlara tesekkur ederim
Adınıza sevindim, güle güle kullanırsınız artık.. (tebessüm)
Diğer arkadaşlara da bir daha ki çekilişte bol şanslar diliyorum ..

• Beğen
Tepkiler: seyyid70 ve kanat_58
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Tebrikler

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, seyyid70 ve kanat_58
kanat_58

kanat_58

Üye
kazanan arkadaşları tebrik ederim

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, seyyid70 ve bulut6842
ismail

ismail

Üye
Teşekkür ederim hala şaşkınım :) pm attım

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve kanat_58
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Tebrikler.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Asil kazanan arkadaşlar dönüş yapıp kargo için gerekli bilgiler alındı. 1. ödülün sahibi olan @-Börteçine- arkadaşımıza hediyesi verildi, güle güle kullansın :)
Diğer arkadaşların (@seyyid70 @Süleyman @sailfish @MeLih_061) hediyeleri de isimler doğrulandığı için (kupa bardağa isimleri yazdırmak için) kısmetse önümüzde hafta toptan hepsini yollayacağım.
Şimdiden güle güle kullanın. Dilerim kullandıkça bizi hatırlarsınız :blush:
Yedek kadro 'lütfen girmesin de ben alayım' diyen illa olmuştur :ehe
Diğer arkadaşlarımız da lütfen üzülmesin, elimden geldiğince bu etkinliği sürdüreceğim inşallah :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: asikm23, sailfish, Tufkan ve 1 kişi daha