3. dünya savaşı nasıl çıkar? Düşünceleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

3. Dünya Savaşı Nasıl Başlar

• Evet

Kullanılan: 6 50.0%
  • Hayır

Kullanılan: 3 25.0%
  • Saçma

Kullanılan: 3 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
OnePartizan

OnePartizan

Üye
    Konu Sahibi
3. dünya savaşı nasıl çıkar? Düşünceleriniz
Bir araştırma konusu üzerinde çalışırken enteresan bilgilere ulaştım, bazıları çok abartılı ama bazıları buradaki gibi oldukça gerçeği yansıtıyor. Gerçi şimdi konjektöre göre böyle yarın değişebilir.

Bana yardımcı olacağını düşündüğüm fikirlerinizi almak isterim. Size 3. dünya savaşı neden ve nerede başlar? Yada başlar mı?

Rygebin

Rygebin

Üye
Orta doğuda çıkacağını düşünüyorum büyük israil , büyük ermenistan projeleri hala milletlerin akıllarında ve israil topraklarındaki nüfus 8 milyonu aşmış durumda filistene yapılan saldırılar orta doğudaki yönetim bozuklukları orta doğunun büyük kısminda merkezi yönetim kalmadı kavimler yönetiyor çeteler yönetiyor savaş var ve kimse karışamıyor Rusya hala Ukraynaya asker çıkarıyor kırımla ukrayna ilişkileri düzelmedi. Kırım ve Ukraynada içsavaşlar başladı bu bölgelerde etkin bir savaş olabileceğini düşünmekteyim.

• Beğen
Tepkiler: incebey38
Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Bence başladı bile denilebilir, Suriye'de olanlar Filistin'de olanlar Rusya gibi dış ülkelerin etkisiyle daha da büyüyecek ve 3. Dünya savaşı.
Anketteki soruyla cevaplar birbirinden uyumsuz. 3. Dünya Savaşı başlar mı diye düzeltilirse daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
zombaka

zombaka

Üye
Rahat durun çıkarmayın ne 3.dünya savaşı

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
muhsin15

muhsin15

Üye
rusya ve Amerika arasında başlayıp tüm dünyaya sıçrayacaj

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
böl yönet şeklinde

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Taş ve sopalarla olacağı yönünde saçma sapan geyikleri vardı :ehe Ortadoğuda fitil ateşlendi çoktan

The Pancar

The Pancar

Üye
tüm ülkeler birbirine atom bombası atacak ve boom :smdance:

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
Bence Nokia Apple Ve Samsung Beraber bir telefon üretecek ve güm pat çat çut Allahu Ekbeeeer

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
döner bıçaklarıyla dalacaz abiii :D :D

• Beğen
Tepkiler: zombaka
Rygebin

Rygebin

Üye
İddialıyım ilk olarak bizim dönerciler gelecek , liderleride Üçüncü Şahış [emoji14]

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
İddialıyım ilk olarak bizim dönerciler gelecek , liderleride Üçüncü Şahış [emoji14]
hazır başlamışken dönerciler ve maxicep diye 2 ordu kuralım sonra ilerde ikisini de güçlendirip kimse fark etmeden birleştirecek ve düşman olan bir devleti hazırlıksızken yok edecez
dönerciler tek başına da alır ama burdan da sağlam adamlar çıkacağına inanıyorum :D

zombaka

zombaka

Üye
hazır başlamışken dönerciler ve maxicep diye 2 ordu kuralım sonra ilerde ikisini de güçlendirip kimse fark etmeden birleştirecek ve düşman olan bir devleti hazırlıksızken yok edecez
dönerciler tek başına da alır ama burdan da sağlam adamlar çıkacağına inanıyorum :D
hayır 2 polis 8 taksicı ile gidelim polisler adamları oyalasın taksiciler arkadan dolansın sonra kesin dünya lideriyiz

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle

by-pegasus

Üye
Tamda ulkemizin dogusunun az asagisinsa amik ovasi taraflarinda rus ve amerikan gucler karsi karsiya gelebilir.
Ki muhtamelen biz amerikanin tarafinda oluruz. Boyle olursa karsimiza çin,iran,rusyayi almis oluruz. Ki bunlar da bos adamlar degil nukleer silahlar konusunda.
Ondan sonra ver elini yansin dunya :ehe

Saka maka ama savas cikarsa dunyada ot cikmaz.

Ama dini bolumden bakarsak.

Hz. Mehdi deccali oldurecek.

Ve savas muslumanlarca kazanilacak sonra 1000 yillik bir buyuk musluman devlet kurulacak.

Bu bilgilere bakarsakta nukleer silahlarin fazla olmayacagi kanisindayim

Aklimda deli sorular.
:blink:

Bülent872

Bülent872

Üye
Din? İslamı kast ediyosun galiba? Ozaman Kuran a bak?

En kötü şartta bile Rusya-Abd birbirine sıkmaz, sıkar gibi görünür en çıkarlı onlar olur.
Paris'te terör saldırı oluyorsa günümüzde başta orta Doğu sonra Avrupa karışacaktır.

Böyle basit ve saçma şeylerden boş durmayıp çıkarlarımızı düşünmek daha mühim, Turan kapılarını zorlamamız lazım .

by-pegasus

Üye
Din? İslamı kast ediyosun galiba? Ozaman Kuran a bak?

En kötü şartta bile Rusya-Abd birbirine sıkmaz, sıkar gibi görünür en çıkarlı onlar olur.
Paris'te terör saldırı oluyorsa günümüzde başta orta Doğu sonra Avrupa karışacaktır.

Böyle basit ve saçma şeylerden boş durmayıp çıkarlarımızı düşünmek daha mühim, Turan kapılarını zorlamamız lazım .

Ben fransada yapilan teror saldirisinin bu gunlerde olan multeciler sorunu yuzunden kasten yapildigini dusunuyorum.
Fransadaki saldiridan sonrada polonya multeci alimini durdurdu cunku :hmmm

zombaka

zombaka

Üye
Ben fransada yapilan teror saldirisinin bu gunlerde olan multeciler sorunu yuzunden kasten yapildigini dusunuyorum.
Fransadaki saldiridan sonrada polonya multeci alimini durdurdu cunku :hmmm
ha o mülteciler kesin bize kalır şansa bak burda 5 kişiden 6 sı surıyeli

Bülent872

Bülent872

Üye
Müslüman mülteciler geldi, böylelikle islam kimliğini terörizm ile bağdaştırmak istiyorlar, çok karışık dünyanın çilesi bitmez herkesin siyaset yaptığı ülkede sessiz kalmak en iyisidir. :)

Üst Alt