3.1.1 jailbreak???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
atakax

atakax

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar bu 3.1.1 jailbreak için neler gerekiyor? ıphone 3g mi 3.0 da jailbreak li kullanıyorum ama ı-touch (1G) umuda 3.1.1 e yükseltmiş bulundum ilk çıktıgında hala daha doğru düzgün bir anlatım ve gerekli dosyaları bulamadım bulan varsa burada paylaşabilirmiyiz??? eğer ben bulursam bende burada paylaşacağım...
 
  • Beğen
Tepkiler: harunfb86
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt