2300 watt lık anfi

Sponsorlu Bağlantılar

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
2300 watt lık anfi

elimde 2300 watt power amfi var :D arabaya takmayı düşünüyorum 2 ader woofer ile ama son ses müzik açınca olacakları tahmin etmek istemiyorum :D

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Görüntü yok

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Son ses açınca büyük ihtimal camları patlatırsın belki kablolar dayanmaz onlarıda yakabilirsin :D birde polisin yakınlarında yapma akşam saat 8den sonra yüksek sesle müzik için ceza kesiyolar :D

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Son ses açınca büyük ihtimal camları patlatırsın belki kablolar dayanmaz onlarıda yakabilirsin :D birde polisin yakınlarında yapma akşam saat 8den sonra yüksek sesle müzik için ceza kesiyolar :D
Bende myle düşünmüştüm 2300 watt abi boru mu bu :D

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
bende evde 1000wattlık var dolap kapaklarını yerinden oynatıyo 2300 daha fena olur :D
pc ye bağlanırmı bu hacı be normal anfiler gibi bas tiz ayarlı deil bu güç anfisi bi koydumu uçuran şeyden :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bağlama şekilleri farklıdır onların bilmiyom ki benimki sinema sistemi 600watt bas var 5 tane kolonla toplam 1000 watt ediyo güç ama canavar gibi :D araç tipini pc ye nasıl bağlanır bilmiyorum :D

HakanLJ

HakanLJ

Üye

elimde 2300 watt power amfi var :D arabaya takmayı düşünüyorum 2 ader woofer ile ama son ses müzik açınca olacakları tahmin etmek istemiyorum :D
anfi marka model woofer marka model ne ?baglantilarda orjinal kablomu kullanildi ? anfi eksi (-) yani şasi ucu nereye baglanti ? wooferlar kaç watt ? kabinleri orjinalmi ? anfi (+) arti ucu nerden nasil kabloyla alindi ? frekans kablosu şahinciler arasinda anfi kablosu denen 2 ucunda 4 erkek giris soketi bulunan kablo kacinci kalite ? kablo markasi ne ? he birde woofer kablolari kaclik ? bunlari soyle ne olacagini soyliyeyim ben sana hocam ?

Üst Alt