2021-2022 S40 ve S60 Yararlı Uygulamalar ve Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Konumuz işinize yaradı mı

• Kullanılan toplam oy
    22
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Listeye yeni eklenen oyunlar için :tşk:... Bu arada benim telefonun Ram'i niye 128 mb görünüyor (internette)

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Selim Baltaci
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Konu ile alakasız ama Symbian 3 için The Adverntures of TinTin ve Let's Golf oyununu arıyorum. Hiçbir yerde yok bütün linkler uçmuş gitmiş. N8 Fanclub yöneticilerine mesaj atıyorum ancak hiç sallamıyorlar bile. Varsa elinde bu oyunların çalışan dosyaları birinizde paylaşabilirse çok güzel olur. Let's Golf oyununun fixli dosyası var N8'de normal versiyonu hata veriyor.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Konu ile alakasız ama Symbian 3 için The Adverntures of TinTin ve Let's Golf oyununu arıyorum. Hiçbir yerde yok bütün linkler uçmuş gitmiş. N8 Fanclub yöneticilerine mesaj atıyorum ancak hiç sallamıyorlar bile. Varsa elinde bu oyunların çalışan dosyaları birinizde paylaşabilirse çok güzel olur. Let's Golf oyununun fixli dosyası var N8'de normal versiyonu hata veriyor.
Ben buldum. Konuya eklerim.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Buradan bakabilirsin. ;) Neyse boşver.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Symbian^3 için
Let's Golf! 2 HD
dedomil.net/games/3992/screen/15
158 mb :hmmm bu telefonlar işi baya ilerletmiş... İlk kez 150 mb civarı bir oyun görüyorum... Androidde bile görmedim... Ama var yani biliyorum :zong:

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Forgotten Warrior diye bir oyun vardı... Acaba bu oyun hayla mevcutmu??? Prensesi kurtarıyorduk çok efsaneydi ya merak ettim onu şimdi....

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Symbian^3 için
Let's Golf! 2 HD
dedomil.net/games/3992/screen/15
158 mb :hmmm bu telefonlar işi baya ilerletmiş... İlk kez 150 mb civarı bir oyun görüyorum... Androidde bile görmedim... Ama var yani biliyorum :zong:
bi dk ya oyun zaten akıllı telefonlar içinmiş :$

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Oyun benim kullandığım Nokia N8 de çalışmıyor. Hata verdiği için yamalı versiyonu lazım onun da linkleri silindiği için indirememistim. Neyse android te oynarım

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
İlk mesaja yeni oyunlar eklendi.

• Sevdim
H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
  • Sevdim
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
The Sims 3 :

PC üzerinden de severek oynadığımız EA games'in bir şaheseri olan The Sims oyunu S40 ve S60 içinde mevcuttur. Oyunda kendi karakterinizi yapıp karakterinize özellikler vererek yeni bir hayata başlıyorsunuz çeşitli yerlerde çalışarak para kazanıyor ve evinize ihtiyacınız olan parayı getiriyorsunuz. Tabi oyunda sosyal ilişkilerde var... Oyunu oynarken karakterinizin açlık mutsuzluk gibi özelliklerini de gidermeniz gerekiyor. Eğer açlık seviyesi tavan yaparsa siminiz ölebilir hatta bazı durumlarda elektronik aletleri tamir ederken yaptığınız hatalarda da siminiz ölebilir... Yani gerçek hayat veya kariyer oyunu diyebiliriz...

Bütün ekranlar için link:

dedomil.net/games/154/screens

HD versiyon : [S60]

dedomil.net/games/4003/screen/15

GT Racing motor academy

Gameloft'un yeni bir seri olarak devam ettirmek istediği ama bir kaç oyunda bıraktığı güzel bir seri GT Racing... Oyunda lisanslar alarak çeşitli yarışlar yapıyorsunuz ve şampiyonluğa ilerliyorsunuz. Bir pist yarış oyunudur polis takibi yoktur... Çeşitli araba seçenekleri çoktur yani EA games'in yapmış olduğu NFS oyunlarına kıyasla daha fazla emek harcanmış. Tıpkı Asphalt serisi gibi (Bu arada mobil platform için konuşuyorum Gameloft'ta emek var ama EA Games "benim de bir oyunum bulunsun" diye hemen küçük oyunlar yapıp sürmüş yoksa PC platformunda kimse EA Games'e toz konduramaz :D)

Bütün ekranlar için link:

dedomil.net/games/99/screens

HD versiyon : [S60] [150mb]

dedomil.net/games/4008/screen/15

benden şimdilik bu kadar :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt