2021-2022 S40 ve S60 Yararlı Uygulamalar ve Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Konumuz işinize yaradı mı

• Kullanılan toplam oy
    22
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hmm uygulamayı gönderen ben değilim ama symbian uygulamayı s40 işletim sistemi açabiliyorsa ne kusuru olur forma :ah
@Selim Baltaci Series 40 yani S40 işletim sistemi java tabanlıdır ve sadece jar, jad uzantılı uygulama ve oyun çalıştırır açabilir.

Series 60 yani S60 işletim sistemi ise symbian olarak isimlendirilir. sis jar ve jad uygulamaları oyunları açabilir.

İki sistemin çok farklı yapısı vardır. Başlarında S harfi symbian anlamına gelmez . Series'in kısaltmasıdır. Symbian genel olarak S60 (series 60) telefonların yazılımıdır.

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
@Selim Baltaci Başlarında S harfi symbian anlamına gelmez . Series'in kısaltmasıdır. Symbian genel olarak S60 (series 60) telefonların yazılımıdır.
baştaki S harfinin series anlamına geldiğini biliyorum ama symbian series 40, symbian series 60 gibi bir şeyler duymuştum... Herneyse
Series 60 yani S60 işletim sistemi ise symbian olarak isimlendirilir. sis jar ve jad uygulamaları oyunları açabilir.
demeye çalıştığım arkadaşımızın gönderdiği uygulama .sis uzantılımıki? "Bu konu s40 konusudur, symbian uygulamaları göndermeyin" uyarısı verildi? o_O

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
baştaki S harfinin series anlamına geldiğini biliyorum ama symbian series 40, symbian series 60 gibi bir şeyler duymuştum... Herneyse
demeye çalıştığım arkadaşımızın gönderdiği uygulama .sis uzantılımıki? "Bu konu s40 konusudur, symbian uygulamaları göndermeyin" uyarısı verildi? o_O
sis uzantılı imiş.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Haydi benden de S40'çıların yüzünü güldürecek bir uygulama :)

---------------------------------------------------

Google maps

İnsanların gelişen teknolojiyle hayatının bir olmazsa olmazı olan Google Maps şimdi S40'da... Uydu görünümü, favori yıldızları, yer arama, dokunmatik desteği ve Türkçe dil mevcuttur... Tabiki hayla Türk sunucular aktiftir...

S40 klasik 2.3.2 :

S40 dokunmatik 2.3.2 :

boostapps.com/files/maps_m2_ts.jar

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Haydi benden de S40'çıların yüzünü güldürecek bir uygulama :)

---------------------------------------------------

Google maps

İnsanların gelişen teknolojiyle hayatının bir olmazsa olmazı olan Google Maps şimdi S40'da... Uydu görünümü, favori yıldızları, yer arama, dokunmatik desteği ve Türkçe dil mevcuttur... Tabiki hayla Türk sunucular aktiftir...

S40 klasik 2.3.2 :

S40 dokunmatik 2.3.2 :

boostapps.com/files/maps_m2_ts.jar
Çok teşekkürler ancak biz bu uygulamayı konunun başında paylaştık.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Yine moderatörümüz'ün @MAERKEK paylaşmış olduğu bir uygulama daha var

Opera mini mod

tam s40'çılar için bir uygulama klasik opera mini tarayıcıları üzerinde yapabileceklerinizin sınırını genişletir...

Buyurun link :
m.jetbitts.com/java-software/apps3/240x320/3/operaminim_i53xr336.jar

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Forumda acaba hala symbian uygulama çevirisi yapan arkadaşlar kaldı mı?

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
Assassins Creed 3D var mı? Serinin ilk oyununun N70 versiyonu?

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Assassins Creed 3D var mı? Serinin ilk oyununun N70 versiyonu?
Altair's Chronicles var aratırsan bulursun. Ancak bildiğim kadarı ile bu oyun s60v2 lere gelmemişti. Sen yine de bak belki vardır. Çok güzel ve oldukça da uzun bir oyun. Devamı gelmedi oyunun Gameloft oyunu unuttu gitti.

• Beğen
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
  • Beğen
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
dedomil.net/games/90/screen/8
ilk oyunun 3D'si değil ama s60 versiyonlarıda bu sayfada bulunmakta...

• Beğen
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Bi dk yaa 5 mb lık s60
symbian HD versiyonu varmış assassin's creed'in ilk oyunun :oha:
link : dedomil.net/games/3707/screen/8

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve H/\S/\N

Üst Alt