2017 Yılın’da Çıkması Beklenen Güzel Filmler

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
2017 Yılın’da Çıkması Beklenen Güzel Filmler
Sinama dünyasinda hergun yüzlerce film cekiliyor kimi yeni kimi ise devam filmi 2017 yılı yine dolu dolu gececek gibi duruyor bu konumda 2017 yilinda çıkmasi beklenen filmleri toplamaya calistim arkadaslar iyi filmler var sabirsizlikla bekliyorum :)

1) Furious 8 (Hizli ve Ofkeli 8)

Paul Walkersiz Nasil Olacak Merak İcindeyim.

Vizyon Tarihi: 14 Nisan 2017

2) World War Z 2 (Dünya Savasi Z 2)

İlk filmin aksakliklar yasanmasina ragmen paramount'un basarili is cikardigi brad bittin bas rolunu oynadigi zombi filmi world war z'nin devam filmi.

Vizyon Tarihi: 9 Haziran 2017

3) Karayip Korsanlari 5 : Ölü Adamlar Masal Anlatmaz

Jhonny Deep'in Bas rolunu oynadigi korsan filmleri arasinda en iyilerinden diyecegimiz karayip korsanlarinin davam filmi.

Vizyon Tarihi : Belirlenmemis

4) The Justice League Part One (Adalet Birligi : Bölüm 1)

Warner Bros ve Dc Comicsin super kahramanlarini birlestirdigi film avengers kadar tutulacakmi bakalim.

Vizyon Tarihi : 16 Kasim 2017

5) Thor:Ragnarok

Marvel'in super kahramanı thor'un ücüncü serisi devam filmi

Vizyon Tariha : 28 Temmuz 2017

6) Transformers 5

Devasa robotlarin savasini konu alan ve gisede iyi hasilat getiren transformers serisinin 5'ci filmi

Vizyon Tarihi : Belirlenmemis.

7) AVATAR 2

2009 yilinda cikmis ilk filmi gorsel efektleriyle oldukca begenilmis avatar filminin devami.

Vizyon Tarihi : 25 Aralik 2017

8) The Maze Runner : The Deadth Cure (Kesin Degil)

Vizyon Tarihi : Belirlenmemis.

YENİ FİLMLER EKLENİCEK..
Konuyu guncel tutmaya calisicam :oke:

• Beğen
Tepkiler: Love Prince

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hızlı ve öfkeli 8 de gene jason statham olacak :biggrin::rock:

0MG90

0MG90

Üye
En çok Karayip Korsanları'nı bekliyorum. Labirent serisinin kitabını okuduğumdan neler olacağını biliyorum ondan ilgimi çekmiyor fazla.

Love Prince

Love Prince

Üye
Hızlı ve öfkeli 8, karayip korsanları, thor ve world war z2'yi büyük bi heyecanla bekleyeceğim. Demek ki 2017 sinema açısından doyurucu bir yıl olacağa benziyor. Ayrıca konu için çok teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior

Üst Alt