2013 Seat Leon SC


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi


35 milimetre daha kısa dingil aralığına sahip.İspanyol oto üreticisi Seat, üç kapılı Leon SC modelininin perdelerini resmi olarak kaldırdı! Şık tasarımı ile araç, 2013 Mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı tanıtımı ile aramıza katılacak.Birkaç tanıtım ve fragmanın ardından Seat, Leon SC meraklılarını daha fazla heyecanlandırmayarak yeni Leon’un üç kapılı modeline ait ilk fotoğrafları yayınladı. Standart modeline göre SC versiyonunun dingil açıklığı 35 mm kısalarak 2600 milimetreye düşerken aracın toplam uzunluğu ise 4.23 metre olarak ölçülüyor. Daha keskin bir eğim açısı ile süslenmiş olan tavan çizgisi, araca daha sportif bir görünüm kazandırabilmek adına hafifçe alçaltılmış. Bu yeni tasarım akımı ise Seat’ın IBE, IBL ve IBX konseptlerinden kolayca anlaşılabiliyor.
Motor opsiyonlarında ise beş kapılı modelden alıntı yapılmış ve 1.2 litreden 2.0 litreye kadar çeşitli birimlein 105 beygir ile 184 beygir arasında güç üretmesine olanak sağlanmış. Süspansiyonlar da standart modelden alınarak 150 beygirden daha az güce sahip olan modellerde önde MacPherson desteği ve arkada burulma huzmesi, daha yüksek beygir gücüne sahip modellerde ise çok bağlantılı bir düzen mevcut.
Seat’ın başarılı Leon kadrosu bu yıl daha da büyüyerek ST station modelini bünyesine katmanın planlarını yapıyor. 2014 yılında ise her üç çeşit için de üretilecek olan çok daha kuvvetli bir Cupra ayrıcalığı ile tanışmayı ümit ediyoruz!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt