2013 Renault Clio 4, İstanbul’da.


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi

Fransa’nın ünlü ve sevilen markası Renault, yeni ürünlerinde tasarım konusunda işleyeceği temayı ele alan ve bundan sonra üretilecek modeller adına bir önizleme görevi gören Clio 4 modelini İstanbul Autoshow’da beğeniye sunuyor. Yeni nesil Clio, 10 Ekim 2012 tarihinde ülkemizde piyasaya sürülmüştü.Günümüzün modern çizgi ve hatlarına sahip olan yeni Clio’da tasarım konusunda sıkıntı yok! Ayrıca, aracın alıcıya bağlı olarak özelleştirilme imkanları da bulunuyor. Teknoloji konusunda da en iyiyi takip eden Renault Clio, yeni Clio modelleri arasından taban seviyesinde ki en fazla donanıma sahip araba ünvanına sahip! Renault’un “R-NAV” adını verdiği kullanışlı multimedya sistemi ile son teknolojiyle üretilmiş bir navigasyon programının yanı sıra entegre multimedya tablet de (R-Link) mevcut. Hergün gelişen otomobil teknolojisine ayak uydurabilmek için oldukça fazla emek harcayan Renault, kendi klasmanında ki en teknolojik araç olabilecek bir Clio üreterek emeklerinin karşılığını en kısa zamanda toplayacak gibi görünüyor.
Renault’un DeZir isimli konsept arabasından sonra markanın yeni tasarım temasına sahip ilk araba olan yeni Clio’nun tasarımcısı Laurens van den Acker, Clio’nun tasarlanması aşamasında DeZir adlı konseptten olabildiğince fazla alıntı yaptıklarını belirtmişti.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt