2013 model bir BMW M6


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi

Sabaha karşı, gün doğumuna yakın bir saatte çekildiğini tahmin ettiğimiz bu fotoğrafta bakır rengi ile kırmızı arasında yer alan müthiş bir turuncu tonunun içerisinde artistik bir poz veren 2013 BMW M6, arka planda yer alan sokak lambalarının yarattığı loş ve ıssız ortamda son derece iddialı bir ilk izlenim bırakıyor. M6 modelinin kendine özgü sıra dışı arka tamponunun yanı sıra LED destekli arka farları ve 22 inç boyutundaki konkav jantları, aracı monotonluktan çok uzak bir noktaya taşıyor doğrusu!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt