2013 Aşk Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2013 Aşk Sözleri
aşk sözleri, aşk sözleri yeni, aşk sözleri 2013, yepyeni aşk sözleri, en güzel aşk sözleri, en yeni aşk sözleri, aşk sözleri mesajları, en yeni aşk sözleri mesajları

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim İnat bu ya, mahşere kadar seni seveceğim

Kalbimde üç çiçek yetiştirdim sevmek, sevilmek, beklemek sen bunların ikisini kopardın bana kalan beklemek…

Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır seni sarmaya, hiç ömür yeter mi? bir sen daha bulmaya bitanesi…

Yağmurun toprağa kavuşması gibi… Bir toz kalkar yüreğimden, aşkınla yıkanırım…

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur…

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

Ne zaman çalınsa kalbimderler ki bir arkadaşa bakıpta çıkacaktık

Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranizda tek fark var, onlar milyonlarca sen birtanesin

Ne insanlar tanidim yıldızlar gibiydiler Hepsi göklerdeydi, parliyordu Ama ben seni, günesi seçtim Bir günes için bin yildizdan vazgeçtim

Sen benim hayatımda oldugun sürece ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti Çünkü sen benim için daima tektin

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar özelsin

Sevgilim nerdesin, Gecenin bak kaçı olmuş, Ben hala aşkımıza nöbetteyim, Gözlerim dolmuş, içim burkulmuş, Ben senden hiç gidemedim ki Hala Sendeyim

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

• Beğen
Tepkiler: trabzon_ahmet

trabzon_ahmet

Üye
Çok güzel , Teşekkürler abi

somurtukk

somurtukk

Üye
çok anlamlı tşk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt