2012 Eylül, Ayın Üyesi : "mad eagle" Tebrikler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Tebrikler :)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Tebrik eder başırılarının devamını dilerim halis kardeşim.

najanaja

najanaja

Üye
:alkis:alkis:alkisTebrik ederim kardeşim Moderatörler çelişkili olsada doğru kararlar veriyorlar haketmiştin kardeşim :alkis:alkis:alkis

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
:alkis:alkis:alkisTebrik ederim kardeşim Moderatörler çelişkili olsada doğru kararlar veriyorlar haketmiştin kardeşim :alkis:alkis:alkis

2 milyon 300 bin küsür kişinin arasından sadece 1 kişiyi seçmek kolay değil dostum mod arkadaşlara hak vermek lazım o kadar çelişki olur yalnız dikkatimi çekti hep bizim symbian 3 bölümünden c6–01 kullananlardan çıkıyor sen oldun can oldu gökçen abi oldu burdada bir çelişki var gibi :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Tebrikler :)

m542tf

m542tf

Üye
Tebrikler :alkis

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Tebrik Ederim Hayırlı olsun

serinaga

serinaga

Üye
Kutlarım kardeş ...

jackalmami

jackalmami

Üye
Tebrikler

hidayet02

hidayet02

Üye
Tebrikler Halis Kardeşim:)

papakudioflu

papakudioflu

Admin

2 milyon 300 bin küsür kişinin arasından sadece 1 kişiyi seçmek kolay değil dostum mod arkadaşlara hak vermek lazım o kadar çelişki olur yalnız dikkatimi çekti hep bizim symbian 3 bölümünden c6–01 kullananlardan çıkıyor sen oldun can oldu gökçen abi oldu burdada bir çelişki var gibi :D
Celiski yok aslında. Yönetim olarak bazı doneleri gözönünde bulundurarak ortak bir karar alıyoruz. Aktifliginiz,yardımlarınız,şikayetleriniz ve pek tabi sizin bilmediginiz bazı kriterlerimiz de seçimlerimizde bizlere yardımcı oluyor. Bizler yönetim olarak tarafsızlık ilkesine baglı hakedene hakkını vermeye calısan uyeleriz :oke:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

Celiski yok aslında. Yönetim olarak bazı doneleri gözönünde bulundurarak ortak bir karar alıyoruz. Aktifliginiz,yardımlarınız,şikayetleriniz ve pek tabi sizin bilmediginiz bazı kriterlerimiz de seçimlerimizde bizlere yardımcı oluyor. Bizler yönetim olarak tarafsızlık ilkesine baglı hakedene hakkını vermeye calısan uyeleriz :oke:

yanlış anladın dostum çelişki zaten ben hep symbian 3 bölümünden çıkıyor diye dedim normal olan o zaten forumun en aktif bölümü zaten yanlış anlamayın kendim için demiyorum az çok kimin olacağı belli oluyor gökçen abide olsun canda olsun najanajada olsun ( son aylardakini söylüyorum daha önceleride böyle tabi ) tahmin etmek pek zor olmuyor ama tabiki zor bir seçim çünkü forumda gerçekten yararlı olan çok arkadaş var yardımlarını esirgemeyen paylaşımlarını yapan hepsine kendim ve diğer üyeler adını teşekkür eder başarılarının daim olmasını dilerim :)

najanaja

najanaja

Üye

emin ol şu forumda en aktif symbian 3 bölümü bende htc de war bazan bakıyom android bölümüne ne bileyim symbian kadar zevk vermiyor açıkçası belkide alışkanlıkdandır :) ne zamandır android bölümüne bile girmiyom bi kere bi yardım istemiştim teli ilk aldığım zamanlarda kimsenin umrunda bile deil yardımlaşma die bişey yok bence android bölümünde :) ondan sonra da bakmadım bida o bölüme. Bu arada bende c6 yok n8 war :) arada kaynadım ben :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

emin ol şu forumda en aktif symbian 3 bölümü bende htc de war bazan bakıyom android bölümüne ne bileyim symbian kadar zevk vermiyor açıkçası belkide alışkanlıkdandır :) ne zamandır android bölümüne bile girmiyom bi kere bi yardım istemiştim teli ilk aldığım zamanlarda kimsenin umrunda bile deil yardımlaşma die bişey yok bence android bölümünde :) ondan sonra da bakmadım bida o bölüme. Bu arada bende c6 yok n8 war :) arada kaynadım ben :)

harbiden kaynadın ya :) dediğin gibi android bölümü pasif biraz ios falanda öyle onların uygulamaları genelde markwtte var ama symbian için burda program oyun vs birçok şey burda ve önceden android yoktu çok symbianco var burda sürekli aktif oldukları için alışmışlar forum arkadaşlığına :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt