Telefon Tavsiyesi 2000 TL telefon önerirmisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Elinde ne varsa değil ne olsaydı??

• Kullanılan toplam oy
    6

lucifer66

Üye
    Konu Sahibi
2000 TL telefon önerirmisiniz?
Yıllardır Android kullanıyorum ve artık bıktım bile diyebilirim. O yüzden beni yormayacak bi Android varsa Android, yoksa İOS düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

technogamer2345

Üye
Az daha koyup Microsoft Lumia 950 / 950 XL modellerine bakabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

lucifer66

Üye
    Konu Sahibi
WP istemiyorum

askımm

Üye
s6 baka blirsin tek elle kulanımlık note4 ben kullanıyorum ısınma vs yok sarj da cok güzel.. gidiyo sony serisi de gzel ....

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Az daha bekle V10'u yoksa pişman olursun.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
LG V10

• Beğen
Tepkiler: tifazcik

askımm

Üye
ben sahsen düşünmedim deyil hattda araştrdım nendn mi ben tek elle mesaj yazmayı seven bri oldugum için samsung dusundugum için s5 de kullandım sevmedim s6 düşündüm ama fiyat ucuk geldi birde cıkmayan btarya vde takılmayan sd kart yzunden almam asla bn bnları bilmedim için arastırma yaptım nekadar hafıza olsada sd kart ayrı bnim için..... ama note4 gercekten mem munum ben note3 alcaktım elden aldım noteyi pişman deyilim ısınma vb yok sarj cok iyi...

lucifer66

Üye
    Konu Sahibi
Casper zannettim kusura bakma ☺☺
ben sahsen düşünmedim deyil hattda araştrdım nendn mi ben tek elle mesaj yazmayı seven bri oldugum için samsung dusundugum için s5 de kullandım sevmedim s6 düşündüm ama fiyat ucuk geldi birde cıkmayan btarya vde takılmayan sd kart yzunden almam asla bn bnları bilmedim için arastırma yaptım nekadar hafıza olsada sd kart ayrı bnim için.....
Yani note 4 diyosun

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo

askımm

Üye
aynn kardeşim ama suda var sebeke proplemi var diyenler var bizzat yotubede videoasunda izledim iyi inceleyip alırsan note4 pişman etmez seni..

lucifer66

Üye
    Konu Sahibi
Lg V10 özellikleri sağlammış Note 5 den daha iyi felan yazıyor
aynn kardeşim ama suda var sebeke proplemi var diyenler var bizzat yotubede videoasunda izledim iyi inceleyip alırsan note4 pişman etmez seni..
Sen ne düşünüyorsun v10 hakkında kardeşim?

MaxipmaN

Üye
S6 alabilirsin

smh60

smh60

Üye
V10 çok iyi görünüyor tasarım fena :D

karayel90

karayel90

Üye
LG G4 yada Xperia Z3 Modelleriede bakabilirsin
Özellikle LG'yi öneririm touchwizden bile daha hızlı bir arayüzü var
Kamera gerçekten iyi
Ve bide G4'de 1 woltluk hoparlör çok iyi ses veriyor

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
2.000 lira bütçem olsa şuan telefon almazdım.

V10 Z5 Z5C gibi modeller pazara giriş yaptığında seçenekler daha iyi şekillenir.

Benim tavsiyem V10 piyasayı sallayacak bir model çünkü.

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Blackberry priv bekle. Lg g3 kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır sadece 1 kere format attım ki oda root silmek için. Şuan bile ne bir donma var ne de kasma var. Gayet güzel kullanışlı yani kısaca lg v10 yada g4 düşünebilirsin. Samsung kullanmadım ama kullanan çoğu kişinin söylemesine göre kasmalardan dolayı belirli zamanlarda format atıyorlarmış ki bana göre çok zahmetli is herşeyi baştan yüklemek :)

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
İphone 6 al rahat et

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka

lucifer66

Üye
    Konu Sahibi
Up

Üst Alt