20 milyar paraya hangi araba

Sponsorlu Bağlantılar

20 milyar paranız olsaydı hangi arabadan alırdınız. oğrencisiniz. bol bol geziyorsunuz ve arabanın a

• Kullanılan toplam oy
    97
hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
20 milyar paraya hangi araba
Yorumlarınızı bekliyorum.
arabanın 2. el olması onemli değil :) zaten 0 imkansız bu fiyata

deskator

Üye
DACİA LOGAN AMBIANCE PACK 1.4 MPI (Metalik) 18,507 YTL. --- 18,507,300,000 TL.

Listede yer almamasına rahmen benim tercihim bu yönde olurdu ..dizaynı üretim kalitesi ile avrupada baya olumlu eleştiriler aldı bu model ve fiyatıda fena değil artı olarak motoru renault tarafaından üretimi yapılan ve kendini her şartta kanıtlamış bir motor (servis derdi yok).. dacia Türkiye sitesine bak istersen

the_patriot

Üye
bende 2004 clio alırdım

slayer

Üye
toros :lol2:

muraoyak

Üye
ben corsa alırdım birazda modifiye yaptınmı fıstık gibi olur

Layblood

Üye
Siyah 307 güzel olurdu :)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
peugeot 206 yada 307 olabilir bida kan kırmızısı yada parlak siyah renk oldumu canavar olur canavar :artı: paranda artarsa 4 yada 5 tane kayık bide woofer kim tutar seni be ;;)

Rich_Toff

Üye
bence de corca

keano

Üye
Bu listede ben sana onerecegim iy bi araba yok ama illa listedense ya ufak bi clio yada corsa al.. audi A3 lerede bak, ama o cok yakabilir. Honda civic hatchback lara bak 1.4 bulursan kap (az yakmak amacli), arabada hic sorun cikmaz ve acaip iyi yakiyolar. Japon mali gibisi yok. bence civic hatchback, seat ibiza'lara bak onlarda fena diil (VW nun ucuzu) hatta skoda fabia'lara da bak (o da aynen VW nun ucuzu) skoda ve seat larda hep Audi-VW motorlar var. Japon motorlari kadar guvenilir olmasalarda iyi arabadir VW'lar. sonra toyota yaris var dayanikli ama sekli bi hosuma gitmiyo onlarin benim, onada bak. ama ben derimki honda civic hatchback al. ;;) 1.4 motorda 90 beygir baska bi kac arabada bulursun :artı:

haa bide sakin gidip hantal astra/vectra falan alma.. arabalar $i$ko insanlar gibi kipirdayamiyolar. tutup SRi falanda alcaani zannetmiyom (ilerde alirsin tabi istersen) iyi araba bakmalar ama tekrar ediim..civic hatchback al.. sana guzel bi HKS panel filtre'de satarim istersen eger. Japon al saglam olsun :D

nuisance

Üye
corsa gerçekten güzel ama bence sıfıır al biz clio aldık abs klima fln 22milyar

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Palio Sporting alırdım...

20.000 YTL'ye passat veya vectra bulmak zor..

seriFBurak

seriFBurak

Üye
95-97 bmw 3,20i manyagıym!

MobiLe_ManiA

Üye
katılıom üstte biri demiş 307 hastasıyım siyah bide çok yakışıo.Az yakıp çok yakması konusunda pek bi fikrim yok ama tasarımı harika arabanın.gençlere göre we sportif bir araç

hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by keano@May 17 2005, 08:32 PM
Bu listede ben sana onerecegim iy bi araba yok ama illa listedense ya ufak bi clio yada corsa al.. audi A3 lerede bak, ama o cok yakabilir. Honda civic hatchback lara bak 1.4 bulursan kap (az yakmak amacli), arabada hic sorun cikmaz ve acaip iyi yakiyolar. Japon mali gibisi yok. bence civic hatchback, seat ibiza'lara bak onlarda fena diil (VW nun ucuzu) hatta skoda fabia'lara da bak (o da aynen VW nun ucuzu) skoda ve seat larda hep Audi-VW motorlar var. Japon motorlari kadar guvenilir olmasalarda iyi arabadir VW'lar. sonra toyota yaris var dayanikli ama sekli bi hosuma gitmiyo onlarin benim, onada bak. ama ben derimki honda civic hatchback al.  ;;)  1.4 motorda 90 beygir baska bi kac arabada bulursun  :artı:

haa bide sakin gidip hantal astra/vectra falan alma.. arabalar $i$ko insanlar gibi kipirdayamiyolar. tutup SRi falanda alcaani zannetmiyom (ilerde alirsin tabi istersen) iyi araba bakmalar ama tekrar ediim..civic hatchback al.. sana guzel bi HKS panel filtre'de satarim istersen eger. Japon al saglam olsun  :D
[post=57324]Quoted post[/post]​

ya bende 2. el iibi corsa alıp biraz modifiye etmeyi düşünüyorum. walla opel i bayaa seviyorum. confor bayaa iyi, üstelk gayet az yakıyor. bi cdbox camlara film taktıkmı bence süper olacak :) tabii daha zamanı var4-5 ay kadar.
başka ne tür modifiyeler tavsiye edersiniz?
ve ilgilendiiniz için çok teşekkürler.
(bu arada logana da baktım ama araba torosun günümüze uyarlanmış versiyonu gibi :) pek sevmedim. 307 lerde gerçekten çok problem çıkarıyormuş. bide onun sanayi masraflarıyla uğraşmıyalım :) )

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Corsa'ya Camlara Film Taktırabilirsin, Arka Camın Üzerine Bir tane spoiler ve jantlarıda çelik ve karizmatik duran jant olarak değiştirirsen ve bir de müzik sistemi...

keano

Üye
Originally posted by hyucek@May 21 2005, 12:18 PM
ya bende 2. el iibi corsa alıp biraz modifiye etmeyi düşünüyorum. walla opel i bayaa seviyorum. confor bayaa iyi, üstelk gayet az yakıyor. bi cdbox camlara film taktıkmı bence süper olacak :) tabii daha zamanı var4-5 ay kadar.
(bu arada logana da baktım ama araba torosun günümüze uyarlanmış versiyonu gibi :) pek sevmedim. 307 lerde gerçekten çok problem çıkarıyormuş. bide onun sanayi masraflarıyla uğraşmıyalım :)  )

evet benim arabam torosu andirir biraz biraz..hehehe ama kesinlikle corsa'dan yakisikli :D

ya ciddi olarak ben kozmetik modifiye sevmiyorum, performans onemli. once soguk hava sistemi alman lazim (3-4 beygir arttirir) soona full eksoz sistemi, de-cat'li (katalitik converter denilen aleti sokuyosun yani) (ordanda bi 3-5beygir)..bu 2 modifiye ile 10 beygir mumkun. ama ufak motorlu arabalara o kadar ugrasmaya degmiyo performans icin. Alcaksan hizli bi araba alcan, chipliycen soguk hava sistemi tamam iste. dahada cok hiz istiyosan motor alcan :D
yani 1.4-1.6 arabalardan falan extra 50 beygir cikartacam diye ummayin :artı:

hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by keano+May 21 2005, 12:49 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(keano &#064; May 21 2005, 12:49 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-hyucek@May 21 2005, 12:18 PM
(bu arada logana da baktım ama araba torosun günümüze uyarlanmış versiyonu gibi :) pek sevmedim. 307 lerde gerçekten çok problem çıkarıyormuş. bide onun sanayi masraflarıyla uğraşmıyalım :)  )

evet benim arabam torosu andirir biraz biraz..hehehe ama kesinlikle corsa&#39;dan yakisikli :D

ya ciddi olarak ben kozmetik modifiye sevmiyorum, performans onemli. once soguk hava sistemi alman lazim (3-4 beygir arttirir) soona full eksoz sistemi, de-cat&#39;li (katalitik converter denilen aleti sokuyosun yani) (ordanda bi 3-5beygir)..bu 2 modifiye ile 10 beygir mumkun. ama ufak motorlu arabalara o kadar ugrasmaya degmiyo performans icin. Alcaksan hizli bi araba alcan, chipliycen soguk hava sistemi tamam iste. dahada cok hiz istiyosan motor alcan :D
yani 1.4-1.6 arabalardan falan extra 50 beygir cikartacam diye ummayin :artı:
[post=60344]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

walla kardeş sen bayaa güç düşkünüsün anlaşılan :) ama ben okadar düşkün değilim. yinede sağol. bu arada baba sen bayaa büyük araba seviyosun :) corsa senin tipin değil anlaşılan. bence logana basar :)

yamanbey

Üye
honda vti kesinlikle yada honda ci yada 106 gti

RockFord Fosgate

Üye
106gtı yada honda alırım cokk serı we motorları modıfıyeye yatkın ozellıkle cıvıcler 600 hp ye kadar kıtler mevcut amerıka ve asyada...:))

MiCoX

Üye
metalik gri bi PasSaT.. ;)

Üst Alt