20 doların üzerindeki 11 Eylül Saldırıları !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
1- Önce 20 Dolar enlemesine katlanıyor


2- Sonra resimdeki gibi ''L'' şekli veriliyor
3-Resimdeki gibi uçları birleştiriliyor ve işte ilk hedef olan Pentagonun yanan hali4-Para ters çevrilince, işte yanan ikiz kulelerBİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN.ALAINTIDIR.:oke::bigstar:
 
Catty

Catty

Emekli Yönetici
Teşekkür etmeyeceğim çünkü , forumu araştırıp süzmeden konu açmışsın , bu konudan mevcut...
 

Silinen Üye 299735

Üye
Evet önceden verilmişti diye hatırlıyorum...Yinede teşekkürler...:)
 
oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
önceden verildiyse özür dilerim konu hemnenkilit olabilir
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt